Wpis z mikrobloga

Teraz na poważnie bez trollowania
Dlaczego hejtujecie Brutala jak testowałem w oszołomie to był to zapach dość zielony, jak by wziąć jakieś trawy, liście, chwasty zmieszać i by powstało właśnie to
Tak samo z Kourosem formalny, czysty i ponadczasowy jest to zapach gdzie wygląd flakonu oddaje sam zapach #perfumy
  • 21
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg i dlatego ten wspaniały zapach jest w każdej stacjonarnej perfumerii, prawda? Nawet eglamour co ma smrody od Nasomatto czy Amouage nie ma już Kourosa. O Douglasie, Sephorze, czy Notino nie wspominając.
I tak, nigdy go nie wąchałem. Nikt nie wąchał tylko ty xDD.
Kouros to smród który się nie sprzedaje i który większości ludziom się nie spodoba ( dlatego się nie sprzedaje ¯_(ツ)_/¯ ) Deal with it.
Produkują go bo jest
Pietruchoowy - @MetalowyBieg i dlatego ten wspaniały zapach jest w każdej stacjonarne...

źródło: temp_file341977869368262030

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: Loreal po reformie z Kuronia wyciął cywet podobno zastępując go składnikami pochodzenia roślinnego - obecnie to zupełnie noszalny nawet dla normików zapach, w porównaniu do starych batchy nuty zwierzęce są w zasadzie pomijalne. Swoją drogą naprawdę spoko im to wyszło i mówię to ja, fan starego króla #!$%@? cywetem, pozdro
  • Odpowiedz