Wpis z mikrobloga

@rybeczka

@Kroledyp: sprzedał się

Tak samo jak twoja matka ( )
Nie wstawiaj się tak następnym razem

Po to się nagrywa filmy na yt by je monetyzować
Tam na elektrodzie dajecie darmowe rady?
  • Odpowiedz
@Kroledyp: wysłałem kiedyś do niego formularz żeby dolutował mi kilka elementów na mobo komputera lenovo, ktoś z jego firmy mi odpisał, że nie obsługują tej serii komputerów i #!$%@? xD
Zaproponowałem dopłatę i zniesienie gwarancji - nie odpisali. Także PR robi fajny, ale jak przychodzi co do czego to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: w jego filmach to robią wszystko, nawet płytki od kontroli jakichś systemów okrętowych. Poza tym to mini pc i chodziło o dolutowanie portu mSATA i kilka mikroelementów od zasilania które sam zakupiłem w mauserze, więc odpowiedź w stylu "nie obsługujemy i koniec" to januszerka, bo sam zachęca do wysyłania formularzy. Drony które naprawia w swoich filmach to też laptopy? xd
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz do filmu biorą ciekawe tematy do pokazania, płytki na statku robią przez osobny podmiot elektroniki przemysłowej.
Głównym ich profilem są laptopy, nic dziwnego, że nie chcieli, zresztą Ty nie chciałeś naprawy a rzeźby, też bym się nie podjął.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: rzeźba xD w sensie dolutowanie paru elementów w fabrycznie puste miejsca według instrukcji, co robi mnóstwo ludzi w stanach bo jest to u nich (a w zasadzie to był, bo teraz ten komputer to elektrośmieć) bardzo popularny mod.
Oczywiście to Dawid decyduje co jest ciekawe a co nie, ale wydaje mi się, że pokazanie takiej płytki i wytłumaczenie, że często komputery mają w oryginalnym projekcie więcej złącz/ficzerów niż faktycznie jest
  • Odpowiedz
@rybeczka: wiesz co, wysłałem zapytania do 11 elektroników z czego trzech z youtube (rakowiecki, "wielki elektronik" i jakiś mniejszy znaleziony na szybko) i tylko jeden, lokalny z Łodzi chciał się tego podjąć, za 1000zł i czas oczekiwania do pół roku xD
Także pomęczyłem się z tym starym komputerkiem i zmieniłem go na nowszy o 6 generacji. Jeśli interesują Cię szczegóły to łap:
https://www.youtube.com/watch?v=jEt6l2MREfc

  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz
Jego filmy to ustawki że scenariuszem, każdy kto się zna to widzi że to już kinowe produkcje a nie historie z napraw. Są lepsze kanały.
Twoja "naprawę" to bym zrobił od ręki, Wielki elektronik już jest bardziej naturalny ale oni robią głównie to samo i nie biorą spoza szablonu.
  • Odpowiedz