Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni dlaczego Jackowski tak się wybił jako jasnowidz, że cytują go wszystkie możliwe brukowce, jak jakiegoś guru? O co chodzi? Czemu nie jakiegoś Ezoteriusza Maximusa czy innej wróżki Konstancji? Przecież to te same pierdoły. Może łysy ma większą wiarygodność?

#pytanie #jackowski #ezoteryka #gownowpis #media
  • 11
  • Odpowiedz
@tartsak: bo troche spraw pomogl rozwiazac, czasami to co gada sie nie spelnia, czasami sie spelnia i beka kiedys wygral japonski show dla jasnowidzow nawet. Jesli chodzi o te sprawy to jackowski to topka swiatowa
  • Odpowiedz
@tartsak: ostatnie rzeczy które przewidział to że będą dwie wojny na ukrainie i gdzieś blisko arabii okazało się że izreal i że ludzie będą bali się jeść - przewidział, że jedzenie z ukry będzie toksyczne.

W tym roku mówił też że powinny być bodajże dwie małe epidemie na zachodzie europy.

Czasami trafia czasami nie, ale jego przepowiednie nie są ogólne są dość szczegółowe. A skąd on to wie? Jeden powie, że
  • Odpowiedz
  • 0
@janciopan: W tym temacie przypomina mi się taki film z Hopkinsem "Ukojenie". On gra tam takiego psychiatrę, który ma podobne zdolności. Na pytanie czy uznaje tą zdolność za coś paranormalnego odpowiada coś jak "nie, jestem naukowcem, to po prostu silnie uwrażliwione przeczucie". Może coś w tym jest.
  • Odpowiedz
@tartsak: Ja jestem akurat deterministą więc wierzę, że ludzie nie mają wolnej woli a świat się rządzi prawem przyczyny i skutku. Ten światopogląd jasnowidzenia nie wklucza bo świadomość że coś się wydarzy albo wydarzyło nie wpływa na zmianę losu jak w tragediach greckich. Czyli jeśli przewidział że wybuchnie wojna w izrealu to ona wybuchła, a gdyby temu zapobiegł jakoś automagicznie to już by była niespełniona przepowiednia xd

Sam nie wiem co
  • Odpowiedz
@tartsak: @damianooo8 trafił w pkt. Kolegował się z członkami partii na es i jej wodzem opalonym anżejem, a z anżejem ka z pruszkowa latał na walki Gołoty i poszło. Dodatkowo ileś spraw to pewnie fuks. Typu, że nie żyje zaginiony gangus, a co nagle przypomniało mu się, że chce zostać mnichem w zakonie shaolin czy co? No wiadomo, że nie żyje itd. To tak jak prywatny detektyw Rutkowski. Miał układy w
  • Odpowiedz
@tartsak: @Sylwiusz89 @janciopan A moja teoria jest taka, że gość mógł być słupem komunikacyjnym. Będąc w mafii lub w polityce nie wszystko możesz przekazac oficjalnie. Np. takie ciała. Pod stołem też ciężko bo możesz wpaść. A tak wchodzi jasnowidz cały na biało i on "ma wizję". Mafia zadowolona, policja też, a to tylko oficjalne sprawy. Pomyślnie jak często nasz jasnowidz mógł na osobności przepowiadać, że gdzieś na kogoś czeka walizka pieniędzy
  • Odpowiedz