Wpis z mikrobloga

@heez parku są pełne ludzi. Szczególnie te parki przy miastach. Na mniej uczęszczanych szlakach nieraz można nikogo nie spotkać przez cały dzień to fakt ale tu są miliony szlaków. Takie bardzo popularne jak np Appalachian Trail to idą wręcz pielgrzymki. W sezonie w górach też sporo ale jakby przyrównywać to do oblężenia Tatr latem to jest mało. Nie ma tłoku co jest akurat fajne. Zdecydowanie więcej niż ludzi można spotkać jeleni, łosi
@Dueil_angoisseus przecież wrzucam tego typu zdjęcia od 9 lat pod własnym tagiem i wrzuciłem dziecko (w pierwszym zdjęciu a reszta nadal matura) i ludziom #!$%@?ło. To nie jest wątek tematyczny o dzieciach. Nie robię nawet komentarzy o nich. Ktoś tu ma chyba problem ze sobą. Daj tag na czarną i po problemie bo jeszcze kiedyś pewnie tu jakieś dziecko się pojawi.
@choochoomotherfucker trochę tak ale nie mam zamiaru nikogo ani namawiać ani przekonywać do czegokolwiek. Chwaleniem bym tego nie nazwał ale raczej pokazaniem innego wzorca niż „pijany stary przed tv” bo widzę że tu chyba to jest główny problem tego forum. Ludzie nienawidzą takich zdjęć bo widzą tu własne braki. Przykre ale nie jestem psychologiem aby to leczyć.
@Urbann jest dobrze bo klimat morski - łagodny. Jedyne miejsce na ziemi gdzie w ciągu doby możesz mieć temperaturę z czterech pór roku i nikogo to nie dziwi. W góry na narty pol godziny na plażę nad zatokę pół godziny. Do Nowego Jorku godzina. Do Bostonu 3. Dużo lasów i dużo bardzo dużo bogatych ludzi którzy dają dobrą robotę. Minusy - drogo
@xray2304 stety niestety ale wiem po moich poprzednich dzieciątkach, że rówieśnicy z klasy są niczym szmaciane lalki dla nich. Ja spory a i matka nie najmniejsza plus polska kuchnia naprzemiennie z owocami morza i efekt jest. Plus taki, że wpiedol raczej będą dawać nic zgarniać ale za to łatwiej wyżywić niż ubrać bo ciuchy zmieniają 4 razy na sezon ehh.