Wpis z mikrobloga

60 293 + 10 + 8 + 5 + 71 + 8 = 60 395

Z nudów ostatnio zacząłem szyć różne torby i pierdoły na rower, w końcu zabrałem się za coś poważniejszego do uszycia i padł wybór na tobołek na Bikepacking, w który zamierzam się trochę pobawić w tym sezonie jak zrobi się trochę cieplej.
Do wykonania użyłem nylonu balistycznego, X-Paca, z którego jestem strasznie zadowolony, bo nie miałem okazji z nim pracować jeszcze i cienkiego Ripstop Nylonu, do podszycia usztywniacza w środku. Trochę problemów wieku dziecięcego jeszcze jest, mianowicie mogłem użyć troszkę większego Velcro do złapania, ale to poszukam jeszcze czegoś ciekawego do użycia i przerobię trochę torbę.

#rowerowyrownik #rower #szosa #bikepacking #gravel #diy #chwalesie #kolarstwo

Skrypt | Statystyki
veracholera - 60 293 + 10 + 8 + 5 + 71 + 8 = 60 395

Z nudów ostatnio zacząłem szyć r...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@veracholera bardzo fajna, dalbym więcej pasków z tyłu na oświetlenie. Miałeś jakieś wcześniejsze doświadczenie w szyciu? Jaka jest różnica w porównaniu do Cordury?
  • Odpowiedz
  • 1
@pop_up: nie używałem cordury o podobnej grubości, a żadnego doświadczenia w szyciu nie mam, kupiłem sobie maszynę na święta i wolne weekendy lubie się trochę pobawić :D z paskami pomyśle, bo zazwyczaj jest tak, że dopiero za 3 podejściem do projektu wychodzi fajny produkt
@Zwierz33 dzięki!
  • Odpowiedz
  • 0
@pop_up: Singer HD 4423, trochę ciężko miała i nie wiem czy kupiłbym ja drugi raz, pisz na PW to ci mogę podesłać sporo ciekawych materiałów do szycia rzeczy użytkowych, a nie jakiś ubrań czy firanek to zobaczysz czy to cie spodoba
  • Odpowiedz