Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć

Poznałem dziewczynę o 17 lat młodszą ode mnie. Mój wiek 37, ona 20. Poznaliśmy się podczas pracy. Czasami coś dostarczam tam, gdzie ona pracuje. Na początku nie byłem zainteresowany ze względu na ten wiek. Od razu widać było, że dużo młodsza. Nawet nie próbowałem nawiązać relacji. Bardziej z jej strony wyszło zaangażowanie. To jest pierwsza sprawa.

Druga sprawa. Podpisała mi dokumenty więc wiem jak ma na imię i nazwisko. Mogłem zrobić research na portalach społecznościowych.
Miałem potwierdzenie, że między nami jest różnica 17 lat. Doszukałem się też informacji, że wychowała się / wychowuje się w domu dziecka. Siostry zabrane rodzicom przez opiekę społeczną ze względu na alkoholizm w domu (libacje itd.) Ma dwie starsze siostry, jedna z nich z ciężką depresją i kilkoma próbami samobójczymi. Walczy z tym, s sensie, że chce z tego wyjść i dzieli się publicznie takimi informacjami na różnych portalach w tym temacie.

Między nami jest spora różnica, to jeszcze wychowała się bez rodziców (ojciec jako autorytet), Zastanawia mnie czy nie ona szuka starszego od siebie partnera, który podświadome zastąpi jej ojca ? Na pewno zauważyła różnice w wieku (chociaż mi ludzie dają 30-32 lata po wyglądzie).

Do tego nie wiem jak u niej z psychiką. Zaburzenia psychiczne po takich przejściach musi mieć w jakimś stopniu.

Ona mi się od razu spodobała, ale nie chciałem się angażować, ze względu na to, że jak wyjdzie ta różnica wieku to ona sama nie będzie chciała się spotykać. Inna sprawa, że sam nie chciałbym jej zrobić przykrości. Wystarczająco już dostała od życia.

Tylko, że cały czas o niej myślę. To, że miała ciężkie dzieciństwo to nie problem, wiek też nie, tylko, że nie wiem co po takiej osobie mogę się spodziewać. Miał ktoś z Was takie doświadczenia ?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #dziewczyna #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim możesz się spodziewać tego że ona będzie chciała korzystać z Twoich pieniędzy XD ogólnie możesz się spodziewać tego że będziesz bardziej jej ojcem niz partnerem. Nie znam jej konkretnie ale młode kobiety z problematycznych domów częściej biora dużo starszych na partnerów bo to dla nich łatwa szansa na to by wyrwać się z miejsca gdzie im źle. Biorąc pod uwagę że ona jeszcze nie ma ustabilizowanej sytuacji ze szkołą i ewentualnymi
  • Odpowiedz