Wpis z mikrobloga

Hejka.
Chciałabym kupić sobie kąkuter do gierek, ale totalnie nie wiem co wybrać i pytam Was, Drogie Mireczki. Tutaj sami programiści za 15k, więc podejrzewam, że ktoś się tam zna co nie co...
Chciałabym grać na monitorze 1080p (który mam) w gry, w które na moim trupie pograć nie mogę - jakieś Final Fantasy nowe i inne takie takie. Mam do wydania max 7k. W tym się musi mieścić obudowa, dysk, zasilacz i cała reszta. Monitor wezmę od starego kompa, bo jest dla mnie idealny - dużych nie lubię.
Jak ktoś ma jakieś propozycje to chętnie przyjmę.
Buziaki :***

#kiciochpyta #komputery #elektronika #gry
  • 20
  • Odpowiedz
Chciałabym grać na monitorze 1080p (który mam) w gry, w które na moim trupie pograć nie mogę - jakieś Final Fantasy nowe i inne takie takie. Mam do wydania max 7k.


@zloty-melonik: a no to zdrowy budżet jak na taką rozdzielczość. Jakie odświeżanie tego monitora i czy w przyszłości rozważysz zmianę na QHD lub 4K?

#majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
@zloty-melonik Ja też chciałem kupić kąkuter i zdecydowałem się na zakup Xbox X. W moim przypadku to 4k zł. w kieszeni i żadnego miejsca kąkuter mi nie zabrał( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
Mam do wydania max 7k.


@zloty-melonik: Nie ma sensu wydawać takiej kasy na komputer. Ja kupiłem laptopa z RTX 4060 za 5.5k (z oryginalnym windowsem 500zł w cenie) i wszystkie najnowsze gry chodzą mi płynnie na Ultra grafice. Nawet w hejtowanym za optymalizację Starfieldzie po włączeniu DLSS mam 80-110 klatek na Ultra. PCt za 4-5k będzie o połowę mocniejszy od tego laptopa.
Komputery powyżej 5k to zdecydowanie tylko dla rozdzielczości 4K.
  • Odpowiedz