Wpis z mikrobloga

  • 16
@FX_Zus extra to wygląda.
Myślę że kwesta dwóch lat jak na YT będą niezależne produkcje tego typu. Puszczenie w odcinkach po 20min z customowymi rozwinięciami. Trochę jak RPG że co dalej zależy od ciebie.
Jeszcze rok temu AI raczkowało i dawało zdjęcia kiepskiej jakości. Teraz masz już krótkie video dobrej jakości a zdjęcia tak realistyczne że praca grafików przestaje mieć sens.
  • Odpowiedz
  • 1
@Badyl69: porażające jak to (AI) jest w stanie uzyskać esencję tego co tworzy...kwestie lektora pewnie GPT stworzyło... jak dla mnie są mistrzowskie.
FX_Zus - @Badyl69: porażające jak to (AI) jest w stanie uzyskać esencję tego co tworz...
  • Odpowiedz
  • 22
@FX_Zus mnie to nie przeraża. Jest tylu ludzi kreatywnych z pomysłem że ich dzieła mogą być x razy lepsze od tych kinowych gender gówien. Kino niezależne uzyska nowy status. Bac powinny się Disney pixar i inne molochy. My jako odbiorcy będziemy klaskać uszami z podniecenia
  • Odpowiedz
@FX_Zus #!$%@?! Dokładnie to samo sobie wczoraj myślałem, że w idealnym scenariuszu, przy tak szybkim rozwoju AI i żadnych niespodziewanych przeszkodach, to za kilka lat mogłoby dojść do tego, że sam będziesz sobie generował filmy jakie byś chciał zobaczyć, np. wklejał treść książki, wybierał w jakim stylu miałby to być film, kogo obsadzić w głównych rolach i po chwili masz film na wieczór :D
  • Odpowiedz
@FX_Zus: @Badyl69 @Mirkoncjusz

Przyszłość jest jeszcze bardziej przerażająca (lub ekscytująca), te filmy mogą być generowane w locie i dopasowane do konkretnego odbiorcy - każdy będzie dostawał coś innego. Dodajcie do tego informacje zwrotną jaka wpada do AI np obserwacje twarzy z kamerki, śledzenie gałek ocznych, tak żeby algorytm widział reakcje emocjonalną, robił sobie profil odbiorcy i z czasem pokazywał mu coraz bardziej i bardziej wciągające rzeczy. Całe filmy, seriale, uniwersa wygenerowane
  • Odpowiedz
@rtone od 5g miał się smażyć mózg to od ai spali się w 10sek.
Ale tak przyszłość która nas czeka jeśli chodzi o obraz i dźwięk może być tym co przerasta nasze aktualne wyobrażenie.
Może być jak z komórkami i nokia 3310 vs najnowszym iPhone.
Prawdopodobnie z ai jesteśmy w momencie gdy w komórkach zaczynali robić kolorowe wyświetlacze.
Za kilka lat to co jest teraz będzie zapomniane bo technologia zrobi taki postęp.
  • Odpowiedz