Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Enxixgebjxix pewnie ze wokol odbyciaka rosną włosy. xD pojedyncze włosy to nawet dziewczynom tam rosną, wiem bo widziałem to wiele razy u różnych kobiet. Ale u faceta włosy w rowie to standard. Co do golenia, to tam golić włosy to już trzeba być hardcorem :)
@Enxixgebjxix:

Był temat włosów, no i laski się smiały że faceci to nawet tyłka nie golą, no faceci zaczęli się wypowiadać że golą hehe itp.

Śmieszne jak "mężczyźni" w dzisiejszych czasach są zniewieściali i zaprogramowani przez społeczeństwo na bycie #!$%@?. Kiedyś powiedzieli by na #!$%@?, że nie golą, a dzisiaj się tłumaczą bo ojej co o nich pomyślą XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Niezależnie skąd ci co wyrasta, na przyszłość mam dla ciebie taką radę: nie dawaj się sprowokować do odpowiedzi na tego typu kretyńskie pytania. Wybierz albo odpowiedź będącą w oczywisty sposób żartem, typu że "golenie dupy jest dla frajerów, tylko gorący wosk w rowie, w salonie piękności i to raz na tydzień", albo odpowiadasz że "no bez przesady, przecież nie będę wam opowiadał szczegółów anatomicznych mojej dupy", czy coś w tym stylu. Trzeba