Wpis z mikrobloga

Osiemnaście lat temu (2006) w Bahrajnie Nico Rosberg zadebiutował w Formule 1. Mistrz Świata z 2016 roku pomimo spadku na starcie na koniec stawki zaprezentował kapitalne tempo, kończąc rywalizację na 7. pozycji z najszybszym okrążeniem.

Zwycięzcą okazał się Fernando Alonso, ze sporą pomocą mechaników Renault. W decydującej rundzie pit-stopów mechanicy Renault wykonali pracę o sekundę szybciej, niż ich adwersarze z Ferrari okrążenie wcześniej. To pozwoliło wyjechać Alonso na równi z Michaelem Schumacherem i przejąć prowadzenie w wyścigu.

Link do skrótu wyścigu: https://streamin.one/v/68ee17b2

#abcf1- mój tag o Formule 1 i historii motorsportu, serdecznie zapraszam
#f1 #historia #motoryzacja #ciekawostki #motorsport
jaxonxst - Osiemnaście lat temu (2006) w Bahrajnie Nico Rosberg zadebiutował w Formul...

źródło: landscape_web

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jaxonxst Tęsknię za Rosbergiem. Na tle takich ogórków i bezpłciowych frajerów jak Hulk, Ocon, Bottas, Magnussen, Gasly o ulepy z Visy Cash App to był kozakiem.
  • Odpowiedz
@Brox_55: Pamiętam, że na początku jego kariery był przez polskich fanów postrzegany jako taki bezpłciowy oskarek banan który miał wszystko podane na srebrnej tacy podczas gdy Kubica musi ciągle walczyć o swoje.

Magnussen to może i ogórek ale bezpłciowy frajer? Nie powiedziałbym.
  • Odpowiedz
Tęsknię za Rosbergiem. Na tle takich ogórków i bezpłciowych frajerów jak Hulk, Ocon, Bottas, Magnussen, Gasly o ulepy z Visy Cash App to był kozakiem.

@Brox_55: Kim był? XD
Przez odpowiedni paszport doświadczył równego traktowania w Mercedesie. Wygrał tytuł na żyletki, bo Hamilton miał kompletnie wywalone w 2016. Dopiero jak po Malezji wziął kalkulator i wyszło, że mistrzostwa może nie być, to dostał przebudzenia. Chwała mu za wykorzystanie okazji, bo był
  • Odpowiedz
@Brox_55: Nie mam problemów z czytaniem. Mam problem z idealizowaniem Rosberga za trzy lata w dominujących bolidach przy jednoczesnym robieniu ogórów na wyrost z Hulka, Gasly'ego i Ocona, którzy głównie walczą w środku pola. Ten ostatni zdobył nawet więcej punktów od Alonso - w podobnych okolicznościach (trochę upraszczając) jak Rosberg wypunktował Hamiltona... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz