Wpis z mikrobloga

Prezydent Duda i premier Tusk w Waszyngtonie na spotkaniu u Wujka Joe. Joe zapewne chce zakończyć walki plemienne, których koniec, jest wymagany by sypnęli nam miliardami na rozwój atomu, innych inwestycji i wojska.

Administracja Bidena zapewne chce nas dozbroić i zrobić z Polski żandarma na wschodniej flance NATO, jest tylko jeden zasadniczy problem, który umknął USA. Polscy "mężczyźni" są jednymi z najbardziej tchórzliwych i amoralnych na kontynencie europejskim. Z uśmiechem na ustach deklarują, że uciekną z kraju, a ich kompani z wykopu jeszcze pochwalnie klepią ich po plecach. USA wciąż żyje obrazem naszych przodków, którzy byli waleczni, szlachetni, mężni, walczyli na każdym krańcu świata, a to wszystko z miłości do biało-czerwonej flagi, a teraz? Komentarz jest zbędny.

#wojna #ukraina #rosja #polska

Czy istnieje istota rozumna, bardziej tchorzliwa i amoralna niż przeciętny wykopek.

  • Tak 47.8% (33)
  • Nie 52.2% (36)

Oddanych głosów: 69

  • 11
  • Odpowiedz
@B3diSoprano nasi dziadkowie podczas 1 wojny światowej ginęli za zaborców pajacu. Podczas 2 światowej ginęli bo nasze państwo było tak biedne ze nie było w stanie wystawić nawet korpusu.
Ja za Ukrainie ginąc nie będę. Wspieram maksymalne dozbrojenie Ukrainy ale nie wspieram poświęcenia choćby włosa któregokolwiek z naszych żołnierzy za nią. Poza tym kim #!$%@? jesteś żeby szastać zyciami innych ludzi?
  • Odpowiedz
@suseljbc3124: Jeden znasz jest połmózgiem ale to nie ja.
Cytuję Ciebie:
"Gościu czemu dla jakiekolwiek sprawy mam oddać jedyne życie które mi podarowano."
Odniosłem się do sugestii w twoim zdaniu, że życie ktoś tobie podarował.
Pytam zatem, kto podarował Tobie życie?
  • Odpowiedz