Wpis z mikrobloga

Mirki czy to prawda, że teraz wymiana samego klosza lampy z tymi nowoczesnymi ksononami, ledami itp. jest niemożliwa, bo to jest wszystko sklejone, że nie da rady tego wymienić? Mam pęknięcie samego klosza i paruje mi on od środka, ale jeśli ma się to skończyć wymianą całej lampy to ja to #!$%@? i będę jeździł aż mi jakaś lampa nie zdechnie całkiem.
#samochody
  • 9
  • 0
@eugeniusz_geniusz: kiedyś napisałem do ASO, że chcę klosz wymienić, to mi babka całą lampę wpisała do wymiany za 6k i podziękowałem xD u lokalnych januszy znowu też nie da rady wymienić, bo oni nie umieju, a z czymkolwiek do nich nie pójdziesz to podejście takie, że 'lepiej se to sam pan zrób, bo mi się nie chcę i mam za dużo roboty'.
  • 0
@SpokojnyPan: ale z tego co widzę, to są patenty na to, bo wystarczy podgrzać miejsce klejenia żeby się odkleiło i później żeby skleić trzeba zrobić podobnie i nie rozumiem dlaczego dla niektórych ma to być taki problem, że nawet w ASO mi proponują od razu nową lampę. Smartfony teraz też są klejone i jakoś da się w nich baterie wymienić w serwisie.
@Vestor: Bo w ASO tylko umieją wymienić części xD To o czym piszesz to da się to zrobić, ale zawsze może już nieoryginalne łączenie puścić i będzie rozszczelnienie.
bo wystarczy podgrzać miejsce klejenia żeby się odkleiło i później żeby skleić trzeba zrobić podobnie


@Vestor: no właśnie szkopul w tym, ze wlasnie o tym pisalem, ta metoda na wielu lampach nie dziala i trzeba rozcinac bo temperatura nie rusza tej spoiny