Wpis z mikrobloga

Naszym wrogiem nie są noconerzy, ale shiciarze. Dlaczego? Nocoiner jest poza rynkiem. Nie interesuje się, nie inwestuje. Ale spokojnie, kiedyś zacznie, a jak nie on to jego spadkobiercy. Nocoiner daje czas nam, maksymalistom, na to aby skupić więcej bitcoina zanim podrożeje. Gdyby nie korekty, to dziś miałby około 4,5 razy mniej bitcoina niż mam. Dziś nie byłby mnie stać aby kupić taką ilości jaką posiadam. Nocoiner oddaje miejsce w kolejce i mówi, że przyjdzie później. Spoko, jestem mu wdzięczny, kupi drożej niż ja i też będzie zadowolony. Problemem są shiciarze którzy oszukują ludzi, obiecując im rewolucyjne projekty i wyciągają pieniądze tworząc miraże rekordowych zysków. Ludzie ci mogli zainwestować w Bitcoina, ale stracili kasę na jakimś lisku, game, riplu czy innym denta coinie. #bitcoin
  • 4
  • Odpowiedz
@Nieruszajshitow Najgorsze jest to, że szkodzą nie tylko sobie, oni reklamują i wciągają w te shity kolejne osoby.
Z drugiej strony większość bitcoin maxis zaczynała od straty na shitach więc może trzeba przez to przejść, żeby w końcu to zrozumieć.
  • Odpowiedz