Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś szansa na zmianę algorytmu Google Maps prowadzonego do adresu? Po wpisaniu adresu mojej ekskluzywnej inwestycji google Maps uporczywie kieruje od strony podwórka i parkingu dostępnego tylko dla mieszkańców co powoduje notoryczne problemy z zamawianiem taxi, kuriera, pyszne, czy nawet pogotowia ratunkowego - wszyscy zatrzymują się przy bramie do której nie mają dostępu dopóki ktoś ich nie wpusci. Mimo tego, że wejście do bramy jest od strony głównej ulicy. Po wpisaniu adresu w wyszukiwarkę pokazuje lokalizację prawidłowo od strony ulicy ale nawigacja kieruje już od podwórka.

#google #googlemaps
  • 5
  • Odpowiedz
@witam12: Są miejsca gdzie GMaps od lat kilku conajmniej każe skręcać w lewo na zakazie skrętu więc nie liczyłbym na poprawę samoistną.
  • Odpowiedz
@witam12 poszukaj w opcjach żeby to zgłosić, ja pozmieniałem sobie 2 adresy na mapach. W sumie to nie trwa jakoś bardzo długo i faktycznie reagują na feedback. Może wystarczy przesunąć znacznik - sprawdź pinezką, a potem zgłoś zmianę lokalizacji obiektu.
  • Odpowiedz
@witam12: musisz oznaczyć te drogi do parkingu i sam parking jako "Prześlij opinie" i wybrać że są prywatne, niedostępne publicznie czy coś podobnego, i już niezwłocznie po pół roku google zacznie przeliczać inaczej. Raz mi się to udało, innym razem zmieniał trase i co 2 tygodnie uporczywie nawigował po staremu.

łatwiej to robić przy pinezce firmy bo możesz tak ją przestawić w inny kąt biurowca by google wyliczyło ze blizej jest
  • Odpowiedz
  • 0
@prawdziwek: sama pinezka bramy jest w dobrym miejscu, problem jest taki że prowadzi do niej od strony parkingu i podwórka który jest zamknięty szlabanem.

Pozgłaszam, sam jestem ciekaw czy uda się im to skorygować
  • Odpowiedz