Wpis z mikrobloga

@straszny_cham: Ale jesteś nikim, skrolując twój profil można umrzeć z nudów xD
Ani jednego zdania złożonego które treścią wskazywałoby na wyższe od małpy IQ. Ani jednego!
Można więc uznać że tacy ludzie nie istnieją tylko jesteś multikontem kogoś innego.
  • Odpowiedz
@drzdrzownica: @CeasingDig40K Znaleźli sie obrońcy moralności. Permanentny okres ma @straszny_cham który łazi za mną od kilku lat i się przyp..la jak to stalker.
Jakby to coś za mna nie chodziło to ja bym do tego czegoś nawet słowa nie napisała.
Od tych kilku lat nigdy nie widziałam zeby jego ktoś dyscyplinował, za to mnie i owszem, tylko swoje chamstwo niebiescy usprawiedliwiają i zawsze sie znajdzie jakiś adwokat który musi ratować taką
  • Odpowiedz
@arinkao: Kobieto, nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi, zaczęłaś się pluć bezsensu w komentarzu to pytam co z tobą nie tak bo #!$%@? nie wiem, nikogo przecież nie bronię więc o #!$%@? ci chodzi? A jak cię typ stalkuje to na czarną listę i tyle, co to za problem?
  • Odpowiedz
@CeasingDig40K: No to jak nie masz pojęcia to sie nie wtrącaj. Brałeś aktywny udział jako zbulwersowany obrońca chamów więc cie oznaczyłam. Tyle.
CL tu nic nie daje, nadal ktoś może cie komentować, zgłaszać i minusować, bo np. ma ból doopy że masz tag z jedzeniem.
  • Odpowiedz
@arinkao: Po pierwsze nie jestem twoim stalkerem (chciałabyś xD), po drugie mam tu konto od kilku miesięcy więc nie mogę cię "stalkować" od lat. Po trzecie biegasz po wykopie i obrażasz wszystkich jak leci (w tym mnie kilka razy) to teraz zbieraj tego plony.

Do zobaczenia po następnym banie którego niedługo znów wyłapiesz.
  • Odpowiedz
Brałeś aktywny udział jako zbulwersowany obrońca chamów


@arinkao: No akurat w tym wątku jedynym chamem jesteś ty, on przecież tylko skomentował obrazek a ty zaczęłaś po nim jeździć więc to chyba oczywiste, że ktoś stanie w jego obronie
  • Odpowiedz
@CeasingDig40K: XDDDDDDDDD dobre, powinna sobie teraz zapisać twój nick i wołać cie za każdym razem jak pan "jedno zdanie ledwo napisane" sie do mnie odezwie.
Wiesz gdzie mam twoje zdanie na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Ożeń sie z nim jak go tak kochasz białorycerzu.
  • Odpowiedz