Wpis z mikrobloga

na właśnie nie byłem, stąd moje pytanie. Jak coś to będę w dalmacji xD


@flytying: nie chwal się tak gdzie będziesz, bo tutaj wykopki są święcie przekonane, że jak już Putin wjedzie z czołgami pod Warszawę, to priorytetem państwa polskiego będzie na każdego uciekiniera wysłać pluton żołnierzy, którzy będą przeczesywać całą Ziemię w ich poszukiwaniu, jak w Kosmicznych Jajach.

Jeśli masz jakieś umiejętności które akurat będą potrzebne to mogą przyjśc po
staggermeister_ - >na właśnie nie byłem, stąd moje pytanie. Jak coś to będę w dalmacj...

źródło: unnamed

Pobierz
nie chwal się tak gdzie będziesz, bo tutaj wykopki są święcie przekonane, że jak już Putin wjedzie z czołgami pod Warszawę, to priorytetem państwa polskiego będzie na każdego uciekiniera wysłać pluton żołnierzy, którzy będą przeczesywać całą Ziemię w ich poszukiwaniu, jak w Kosmicznych Jajach.


@staggermeister_: A ukraina to jeszcze większy gownokraj gdzie granica polsko ukraińska od 2 lat to fikcja a jednak uciekli głównie bogaci ukraińcy co widać jak żyją sobie
A ukraina to jeszcze większy gownokraj gdzie granica polsko ukraińska od 2 lat to fikcja a jednak uciekli głównie bogaci ukraińcy co widać jak żyją sobie w dużych polskich miastach. A zwykły ukraiński mirek teraz siedzi w okopie albo jest martwy.


@janciopan: dla OPa spoko, bo skoro go stać na Chorwację, to pewnie jest co najmniej zamożny wg p0lackich standardów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ło bo technologia nato to nie przelewki i na tym się skupiają nowoczesne państwa a nie na jakiejś tam wojnie okopowej jak 1


@flytying: już się zaczyna fajno polaczki zaczynają myśleć, że jednak ta eskalacja tego konfliktu może ich dotyczyć. Mam nadzieję że nasz Państwo będzie brało pod uwagę to, że będzie potrzeba fachowców do odbudowy kraju po wojnie i nie będą brali jak leci ludzi na front. Jak wybuchnie wojna
ojsku i masz jakiś stopień? Jeśli nie byłeś na akademii dla studentów to raczej nie wyższy stopień liczyć nie możesz z drugiej strony jeśli masz jakieś przydatne umiejętności np jesteś medykiem to zostajesz od razu kapralem przynajmniej.


@dzester: Na ukaranie powołania dostają w wieku 27+
@janciopan Polska nie wyśle wojska na Ukrainę xd
Co najwyżej tak jak teraz, pojedyńcze osoby incognito które mają się doszkalać lub pomagać przy planowaniu o ile w ogóle ktoś tam jest z Polski.

Jeśli chodzi o sojusz Rosji z Chinami to wcale nie jest tak kolorowo. Chiny wykorzystują słabość Rosji dokładnie tak jak zachód, czyli jak mogą. Rosja traci umowy na eksport broni na całym świecie, a Chiny natychmiast ich zastępują. Kupują
@Zgrywajac_twardziela za dużo filmów XD
Jak jest wojna to nikt nie patrzy czy masz kategorie A czy E, czy jesteś patriota czy nie i co ci gwarantuje konstytucja. Przychodzi dwóch panów pod drzwi i mówi żołnierzu z nami XD
A jak powiesz, że jesteś pacyfista albo katolikiem to powiedzą, że mogą cię wysłać na front bez karabinu żebyś nie musiał łamać swoim przekonań ale tamci i tak będą strzelać więc lepiej żebyś