Wpis z mikrobloga

Zobaczcie, że największą propagandę strachu - wojenną sieje na tym portalu @Grooveer

Pragnę przypomnieć, że ten użytkownik wielokrotnie siał propagandę strachu podczas #koronawirus postując 24/7 wysrywy reumatologa Fiałka i innych "expertów".

Do wiadomości od niego radzę podchodzić z dużym dystansem, bo już podczas covida pokazał swoją propagandę. Teraz robi propagandę pod tytułem "zaraz będzie wojna" aby spowodować strach u ludzi.

#polityka
#ukraina
#wojna
  • 15
  • Odpowiedz
Teraz robi propagandę pod tytułem "zaraz będzie wojna" aby spowodować strach u ludzi.


@xDawidMx: Tak, groover powoduje strach u ludzi. A nie dowódcy, politycy czy media straszące tym, że za chwile możemy być w wojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@xyz_xyz no dlatego ja mam alergię na wszelkie jego kocopoły.
Jak był covid to straszył covidem.
Postował kacapską propagandę
Teraz straszy wojną.
  • Odpowiedz
Pragnę przypomnieć, że ten użytkownik wielokrotnie siał propagandę strachu podczas #koronawirus postując 24/7 wysrywy reumatologa Fiałka i innych "expertów".


@xDawidMx: Ta "propaganda" kosztowala moja rodzine 2 czlonkow, hehe kaszelek 19, hehe grypka zwykla. Hehe wylecze sie cebulom i wudkom
  • Odpowiedz
A teraz nagle nawrócony xD


@xyz_xyz: I to dał 300 zł na Ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykopie raczej nie widziałem aby politycy siali propagandę strachu.


@xDawidMx: Trollownie polityczne są obecne na wykopie nie od dzisiaj. I moim zdaniem głupia wypowiedź polityka ma tysiące razy większy zasięg niż wpis groovera pod tagiem Ukraina.

ludzie powinni być mądrzejsi po covidzie i przestać łykać co powie Danka czy
  • Odpowiedz
  • 5
@BayzedMan a nie kosztowała tego, ze wszystkie szpitale miały w pompie zawały, udary i leczyli tylko wirus kaszlu, bo uwaga - była z tego kasa? A gdy Wisielski zakręcił kurek to zaczęli leczyć inne choroby i nie wpisywali w karty zgonu "Covid"
  • Odpowiedz
@xDawidMx: z ciekawości chciałbym sprawdzić skąd ten pies pisał tzn czy jego połączenia są z jednego miejsca czy za te propagandę odpowiada jakaś agencja
  • Odpowiedz