Wpis z mikrobloga

@grzmot_cebula W pewnym momencie będzie kryzys. Jak go przetrwasz, to odpala się taki tryb, że człowiek czuje się perfekcyjnie zarówno mentalnie jak i fizycznie. Nie przegap momentu wieczorem kiedy musisz się położyć do snu (choć nie będzie Ci się jeszcze chciało). Jak tego nie zrobisz to w najlepszym wypadku pompa z melatoniną odpali Ci się w środku nocy.
  • Odpowiedz
@ValandilNW luzik, to już nie pierwszy raz jak mam takie jazdy ze spaniem chociaż teraz i tak jest dużo lepiej niż parę lat temu. Mój problem polega na tym, że nauczyłem regenerować swój organizm dosyć szybko ale konsekwencje przychodzą później
  • Odpowiedz
@grzmot_cebula: Mogłeś od razu pisać. Możemy zbić pionę. Poza tym, że mam chronotyp totalnie nocny (wilk), to ja po prostu nie lubię spać w nocy. Tak jakbym dostawał ogromnego boosta do wszystkich skilli, a na dodatek nie #!$%@?ą mnie wszechobecni za dnia ludzie. 20 lat scenie muzyki elektronicznej jako dj też swoje zrobiło. Myślę, że nie umiałbym już przystosować się do społeczeństwa rządzonego przez chronotyp skowronków :)
Polecam, 15 minut czystej,
  • Odpowiedz
@ValandilNW: znam znam i faktycznie możemy sobie zbić pionę ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja większość najbardziej wymagających i skomplikowanych rzeczy robiłem właśnie w nocy bo wtedy mam ciszę i mogę się porządnie skupić. Nie wyobrażam sobie wstawać np o 5 rano, zapie..dalać do roboty na 6 czy 7 i kłaść się spać o 22
  • Odpowiedz