Wpis z mikrobloga

@WykopX #wykopx O ludu drogi, ale mi ten skrypt i styl namotał w Chrome. Nie mówiąc już że wszystko działa jak ślimak teraz. Powiedz mi autorze jak się tego cudaka teraz pozbyć z Chrome?? Tempermonkey pomimo odklikania skryptu i tak zachowuje wszystkie zmiany na wykopie, gdzie ten styl się wcisnął i jak to cholerstwo teraz usunąć mów szybko!!

Pozdr.
  • 3
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Nie wiem co dokładnie zainstalowałeś, więc najpierw musisz opisać problem. "ten skrypt" nie za dużo mi mówi, ponieważ mam kilka skryptów i styli.

Także konkretnie, napisz co zainstalowałeś i co chcesz osiągnąć to jakoś pomogę :)

Ani styl, ani skrypt się nigdzie nie mają prawa "wcisnąć", wystarczy je wyłączyć (nawet nie trzeba odinstalowywać) i przestają działać. Style od razu, skrypt po odświeżeniu strony (F5).

Dla początkujących użytkowników polecam wyłączyć Wykop
WykopX - @niewiempoco: Nie wiem co dokładnie zainstalowałeś, więc najpierw musisz opi...

źródło: WykopX

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: Ufffff dzięki za pomoc! A więc poszedł w tempermonkey script.wykopx.pl ..zainstalowany. Później doinstalowany wykopXS no i mam teraz wszystko ostylowane i zmienione - nie mogę powiedzieć że to źle wygląda, ale mojego starego lapka i5 pomimo 16GB ramu na wykopie już nie mozna używać, wlecze się to. Szczególnie irytuje wyskakujący z lewej strony panel z obserwowanymi tagami co zwalnia mocno. Za dużo tego i za mocno obciąża wszystko.

Co jest
  • Odpowiedz