Wpis z mikrobloga

#koty
Ma ktoś do polecenia zbrylający się żwirek, ktory nie wynosi się zbytnio za kuwetę? Dotychczas korzystałem z poniższego ale nie idzie go dostać, jak jest na jakiejś stronie to ta strona okazuje się wątpliwa. Hilton ma bardzo podobny żwirek ale niestety jest bardziej śmierdzący i wilałbym inny.
hejhej_lalala - #koty
Ma ktoś do polecenia zbrylający się żwirek, ktory nie wynosi si...

źródło: 1000002760

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@hejhej_lalala: kwestia kuwety i dobrej podkładki. Niestety niektóre koty kopią z taką zawziętością, że wyrzucają żwirek wszędzie wokół. Najlepiej sprawdzają się te kryte z klapką, czasami trzeba wymontować klapkę bo niektóre koty się boją korzystać z całkowicie zamkniętej przestrzeni. Ogólnie ten Bazyl AG+ to najlepszy żwirek jaki stosowałem, najmniej czuć kocimi sprawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejhej_lalala od zawsze korzystam z gruboziarnistego silikonu, bo jestem leniem, a można go wyrzucać do kibla. Jak chcesz ultra wydajny, ultra zbrylajacy się żwirek to kup Golden Grey Master. To jest kanadyjska glinka bentonitowa, petarda.
  • Odpowiedz
@hejhej_lalala: no koty w końcu grzebią w tym i grzebią, to od samego wycierania zostają małe drobinki, do których też w końcu się dokopią i przyczepią się do łapek. Niestety takie to uroki posiadania kuweciarzy xD

a można go wyrzucać do kibla


@ValandilNW: Z tego to wiem to tak średnio można wyrzucać. To jest sylikon, oczyszczalnia tego nie ogarnie
  • Odpowiedz
@ValandilNW: dzięki, obczaje go. A ten sylikon to zbrylający masz?

@Iskaryota: no właśnie urok przeważa nad niedogodnościami, a żeby ta przewaga była jeszcze większa to staram się je minimalizować. O tyle jeszcze, że te moje to może i kopią jakby chciały się dokopać do świętego graala, ale przynajmniej się w nim nie tarzają :)
  • Odpowiedz
@hejhej_lalala: wg mnie wcale nie pyli, oprócz pierwszego wsypania gdzie ten kurz się unosi, potem wszystko opadnie i jak leży, to nie pyli. Jedynie czasem zostaje u kotów na łapkach jak wychodzą, stąd wycieraczka
  • Odpowiedz