Wpis z mikrobloga

Mogłoby lotnictwo nato operować w Ukrainie przed linia frontu, żeby w razie zestrzelenia itd samoloty i pilot nie trafili w ręce ruskich. Nawet by nikt nie udowodnił nikomu udziału.
#wojna #ukraina #rosja
  • 14
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@volodia: Szkolenie każdego pilota trwa lata i kosztuje setki tysięcy dolarów. Myślisz, że jakiś kraj NATO poświęci życie swoich pilotów dla skorumpowanego reżimu Żeleńskiego? Ja w to wątpię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@joazaxa xD. Zelenski jest demokratycznie wybranym predentem kacapie. Ja wiem, że to nie miejscu się Wam w głowach i nie wiecie, że istnieje coś takiego jak demokracja, ale takie są fakty.
Poza tym w polityce nie ma sentymentów tylko interesy. I koło fiuta lata wszystkim korupcja na Ukrainie bo liczy się tylko interes nato.
  • Odpowiedz
Zelenski jest demokratycznie wybranym predentem


@volodia: Który stoi na czele skorumpowanego do cna reżimu.

liczy się tylko interes nato.


I dlatego NATO nie wyśle swoich samolotów na Ukrainę. Ryzyko utraty sprzętu i pilotów jest zbyt duże, a potencjalne zyski żadne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@joazaxa a co ja będę dyskutował z kacapskim trollem co bezczelnie kłamie nazywając demokratyczny rząd reżimem. Równie dobrze mógłbym dyskutować z psem.
  • Odpowiedz
bezczelnie kłamie nazywając demokratyczny rząd reżimem.


@volodia: Hitler też był demokratycznie wybrany, twój argument jest inwalidą. Reżim Żeleńskiego zdelegalizował partie opozycyjne, zlikwidował lub przejął niezależne telewizje, prześladuje cerkiew prawosławną. Nie ma nic wspólnego z demokracją w stylu europejskim.
  • Odpowiedz