Wpis z mikrobloga

czy to normalne ze teraz jest jakis wysyp nowych ludzi na siłowni? po nowym roku nikogo nie było a teraz tyle osób chodzi ze nie ma gdzie stanąć normalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedy zazwyczaj mija taki stan, w wakacje?
#mikrokoksy #silownia
  • 14
  • Odpowiedz
@bi4ly_: bo noworoczne postanowienia i tłumy w styczniu to mit. Najwięcej ludzi jest właśnie kilka msc przed latem i w okolicach listopada, kiedy studenci przyjeżdżają do większych miast, a niektórzy chcą zacząć przed nowym rokiem.
  • Odpowiedz
@bi4ly_: ja się właśnie wypisuje z fitness academy bo nie da sie tam już normalnie poćwiczyć, człowiek specjalnie wyjdzie z pracy szybciej to i tak od piętnastej już jest tyle ludzi że nie ma sensu tam siedzieć
  • Odpowiedz
  • 1
@Pioter_Polanski: a to nie jes wlasnie tak ze ludzie ida na siłownie i sie demotywuja bo nie maja wiedzy ani checia jej zdobycia, potem coś boli i stwierdzaja ze to nie dla nich?
  • Odpowiedz
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: z tym czy cwiczenia sa meczace to nie wiem, zalezy jak plan sobie ułożysz, ja mam taki że nie czuje jakiegoś zmeczenia po treningu. a co do liczenia kalori to prawda mega meczaca sprawa
  • Odpowiedz
@bi4ly_: jakbyś nie miał ułożonego planu to jednak powinien być tak ułożony żebyś trochę zmęczenia czuł po danym treningu jeżeli to ma mieć jakikolwiek sens, potem się ludzie dziwią że nie mają progresu ani siłowego ani sylwetkowego a każdy trening na pół gwizdka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: lece nippardem, progresy sa na każdej wymienionej płaszczyznie a nie wychodze jakoś mega #!$%@? z siłowni, troche zmeczenia jest ale nie wychodze tak ze potem przez 7 dni jestem obolały
  • Odpowiedz