Wpis z mikrobloga

@uncles: Niby biały człowiek, ale nabija kabzę na kolejne pałace arabskich szejków i jachty kacapów.


@M4rcinS: skoro dostarczają mi surowca do produkcji najwygodniejszego i najefektywniejszego paliwa jakim jest ropa/benzyna to niech sobie arabowie kupują jachty i cnoty p0lek.
Mi to nie przeszkadza. Nie jestem lewakiem, by przeszkadzało mi bogacenie się innych.
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: a ty umiesz czytać? Przecież jest napisane że się ZOBOWIAZALI do czegoś a nie, że teraz jest super. Podobnie jak w Europie w niektórych miejscach jest w miarę dobrze a w niektórych tragicznie. I podobnie jak Europa tak Chiny i Indie się do czegoś zobowiązały więc nie wiem skąd ta gadka "hyhy Europa chce być 0 emisyjna netto a Chiny i Indie mają to gdzieś"...no właśnie nie mają tego gdzieś
IvanSekal - @Leszczpancernywrzucik_malowany: a ty  umiesz czytać? Przecież jest napis...

źródło: IMG_20240313_193728

Pobierz
  • Odpowiedz
a ty umiesz czytać?


@Ivan_Sekal: no jakoś daje radę ale tylko te krótsze wyrazy, dłuższe muszę sylabizować. Takie oświadczenie ze strony Indii jest jak deklaracja menela spod sklepu, że za 10 lat odbierze nobla. Oni mają taki burdel i syf, że musieliby podciagnąć swój pozom zamożności co najmniej do nas, żeby to miało jakikolwiek syf. Przeciez tam połowa ludzi przymiera głodem...
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: aha czyli taka deklaracja ze strony Indii jest nic nie warta, ze strony Chin też nic nie warta ale już jak powie to UE to łykasz aż ci nosem leci. Aha XDDD no właśnie mają burdel i syf ale też mają społeczeństwo kolektywistyczne i państwo ma w dupie jednostki najwyżej trochę zdechnie. W Chinach podobnie. Wywalamy 3 mln osób na bruk i uj z nimi niech sobie szukają pracy nara.
IvanSekal - @Leszczpancernywrzucik_malowany: aha czyli taka deklaracja ze strony Indi...

źródło: IMG_20240313_194001

Pobierz
  • Odpowiedz
czyli taka deklaracja ze strony Indii jest nic nie warta, ze strony Chin też nic nie warta ale już jak powie to UE to łykasz aż ci nosem leci.


@Ivan_Sekal: to nie tak. OP rozpoczął temat, że starania Europy sa niewiele warte i ja się z tym częściowo zgadzam. Ale u nas jesteśmy obecnie na tak wysokim poziomie, że te idiotyczne przyszłe ruchy nic nie będą znaczyły. Dla odmiany i Indie
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: no właśnie ale chodzi o co2 a tutaj już rząd ustala zasady bo większość to elektrownie a nie jakieś przydomowe piece więc to że biedni będą palić śmieciami czy śmiecić na ulicach to ich sprawa a to że rząd zobowiązuje się do redukcji co2 z jakiś elektrowni etc. To bez problemu mogą osiągnąć szczególnie że idą w Atom idą w OZE na masową skalę. Wiadomo że samo OZE nie da
IvanSekal - @Leszczpancernywrzucik_malowany: no właśnie ale chodzi o co2 a tutaj już ...

źródło: IMG_20240313_194939

Pobierz
  • Odpowiedz