Wpis z mikrobloga

  • 6
@krepak nie mogę, bo to znajoma z pracy, bym sama sobie zadziałała na niekorzyść, czasami lepiej przemilczeć niektóre rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav temu ja się dziwie ludziom ze wrzucają na wykop takie rzeczy jak by myśleli że są w małej zamkniętej grupie. Posty jak trafiają w gorące to robią na prawdę grube wyświetlenia.
  • Odpowiedz
@Zoyav: różnica między relacjami kobiet z kobietami a mężczyzn z mężczyznami jest taka, że ja bym wręcz powiedział to na głos przy innych kolegach żeby się wszyscy z tego imbecyla śmiali xD
  • Odpowiedz
@Zoyav: można to było ująć inaczej "uważam, że niewystarczająco dbasz o higienę swoich rąk, więc się nie chciałam podzielić". A jak chciałaś uniknąć prawdy (tylko musisz uważać wtedy na wspólnych imprezach, żeby nie częstować się chipsami przy niej) "nie częstuję innych z mojej paczki czipsów, bo jest to niehigienicznie/ brzydzi mnie/ nie mogę pozbyć się myśli, że mogę spożywać czyjeś zarazki z rąk"
  • Odpowiedz
@Zoyav nie o to chodzi xD masz jakiś taki dziwny styl bycia. Po co zakrywasz ręką? Jak ktoś mówi "dasz jednego" to mówisz że nie. A co do odbioru osoby to ogólnie jak czytam twoje posty to musisz być mega posrana. Nie mówię że to źle - ciekawy jestem jaka jesteś na żywo xd
  • Odpowiedz