Wpis z mikrobloga

  • 2
@Endriu_: @GeDox trolujecie chyba albo powtarzacie jak szaraki npcy tak jak pan dżeremi powiedział. to są normalne stare trupy które palą laka od samego wciśnięcia gazu, tam sie nie zajmujesz ściganiem się po zakręcie obwodnicy z golfem 1.8T xd
  • Odpowiedz
@stary_grat: Nie wiem czy wiesz, ale Corvette jeszcze do wersji C7 miało (może jakieś lekko wybajerzone, ale mimo wszystko) zawieszenie PIÓROWE. Weri haj tech.
Dopiero od C8 wpadli na pomysł, że zerżną rozwiązania z Ferrari 458, silnik przesunęli do tyłu i postanowili wejść w XXI wiek z zawieszeniem.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz, ale Corvette jeszcze do wersji C7 miało (może jakieś lekko wybajerzone, ale mimo wszystko) zawieszenie PIÓROWE. Weri haj tech.


@Endriu_: w sumie to w przypadku amerykanskiej motoryzacji mozna spotkac wiele takich kwiatkow. Ludzie po prostu wychodza z automatycznego zalozenia ze jak cos jest z USA to musi byc lepsze, a auta to juz w ogole, przeciez czesto nawet chodnikow nie maja... i jasne, to prawda. Ale to
  • Odpowiedz
  • 1
@Endriu_: jeszcze warto wspomnieć o tym że to samochody o osiągach i wyglądzie ferrari za ułamek ich ceny :) nie tylko w zakupie ale i w serwisie. no i są gotowe na przejechanie i pół miliona kilometrów
  • Odpowiedz
  • 20
@Endriu_: Czasy na Nurburgring: C6 Z06 7:22:68, C6 ZR1 7:19:63. Ferrari 488 7:21, Enzo 7:25, Huracan 7:28. Wiadomo, tylko na prostej XD
  • Odpowiedz
@stary_grat mój ziomek tak ma XD mieszka w mieszkaniu po dziadkach (wielka płyta) i ma corvette taką, wziął z USA i na gotowo go wyszło 55k do pracy ma 4km i fajna droga i tak sobie żyje haha da się nawet
  • Odpowiedz