Wpis z mikrobloga

Na specjalne życzenie pewnego przesympatycznego Mireczka popełniłem o to taki pierścionek. Wytyczne były takie by kamień był niebieski i wpadający w zieleń (upolowałem szafir), towarzystwo diamentów (umieściłem) oraz dość filigranowa konstrukcja. Zadanie tość trudne bo kamień dość głęboki i trzeba go osadzić wysoko by swoim szlifowanym spodem nie wbijał się w palec wybranki😉
Życzę wszystkim miłego dnia i pysznej kawusi
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#zareczyny
#jubilerstwo
#pierscionek
#mishmashstudio666
MishMashStudio666 - Na specjalne życzenie pewnego przesympatycznego Mireczka popełnił...

źródło: InShot_20240212_203441573

Pobierz
  • 86
a po internecie latają opinie że u jubilera taniej za to samo, bo nie płaci chorej kasy za galerie,


@hpiotrekh: Jak zamawiałem obrączki, to zapłaciłem mniej więcej połowę taniej niż w renomowanym znanym z TV i galerii handlowych salonie jubilerskim za identyczne. Człowiek wykonał nam takie, jak chcieliśmy z wstawką z różowego złota, soczewkami i innymi pierdołami, za które "w salonie" trzeba dopłacać, zasady rozliczenia były jasne i oczywiste i wsio.
Twój pewnie z tych co 30 lat dokłada do tego interesu :D


@hpiotrekh: Nie mam kontaktu, ale 20 lat temu powodziło mu się BARDZO dobrze - z tym, że głównie przerzucił się na produkcję "pół-przemysłową". Zaczynał jako osoba o skromnych możliwościach finansowych, jakaś kawalerka w bloku etc. - jak wyjeżdżałem to naprawdę duży dom odwalony, że hej. Ale chłop obrotny, pracowity i inteligentny.