Wpis z mikrobloga

@DrakkainenV: w podstawówce nie wolno było szkalować, w liceum delikatnym uśmiechem kątem ust kwitowaliśmy chyba 2 tygodniowe płacze po jego śmierci, praktycznie z zawieszonym programem nauczania. Za cenzopape pewnie by mnie ze szkoły wyrzucili xD
  • Odpowiedz
: w podstawówce nie wolno było szkalować, w liceum delikatnym uśmiechem kątem ust kwitowaliśmy chyba 2 tygodniowe płacze po jego śmierci, praktycznie z zawieszonym programem nauczania. Za cenzopape pewnie by mnie ze szkoły wyrzucili xD


@nicspecjalnego: mojego kumpla chcieli #!$%@?ć z uczelni za założenie happeningowej (akcja nt wrażliwości, dziesiątki osób miało różne koszulki) koszulki z napisem "nie płakałem po papieżu". Nawet gazety o nim pisały. A to się działo parę miesięcy
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela zdaje się że pierwsi cenzopapiści dzialali w czasach po reformie, gdy była podstawówka + gimbazjum, no i chyba wtedy tacy normiccy uczniowie nie ogarniali jeszcze chanów, bycia anonem, programów graficznych [nawet jak stacjonarka stała w domu i w sali informatycznej ;-]
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela możliwe że wtedy to fizycznie wirtualnie było tylko na pewnych zamkniętych forach, na które zaglądały jakieś wielkomiejskie przegrywy z netem, wciąż-jeszcze-młodzi-ateiści czy inne nerdy XD

W sumie to wciąż ten temat istnieje głównie internetowo, ale dopiero z dekadę temu od czasów /nie przymierzając/ kanonizacji papaja zaistniał w tym necie szerzej + do tego przebijające się przebitki do szerzej publiki i raczkujący rynek gadżetów na sprzedaż

[czyli wciąż dosyć mizernie ;-P ale
  • Odpowiedz