Wpis z mikrobloga

  • 5
Najlepsze, ze zrobila sie o to gonwo burza i wielkie internetowe dyskusje na Linkedin czy Twitterze, a tak naprawde nie wiadomo co ustalali na rozmowie, a zakladam, ze wina moze byc jej. Natomiast pracodawca, jaki by nie byl, to juz zostal w latwy sposob oczerniony, a dalej nie znamy calego kontekstu. Strach cokolwiek teraz napisac, bo potem taka juleczka opublikuje i firma do zamkniecia.


@wcaleniepchamsiewmultikonto tak, tak gdyby nie Julka to nadal
Zabi96 - >Najlepsze, ze zrobila sie o to gonwo burza i wielkie  internetowe dyskusje ...

źródło: temp_file2997022973351951313

Pobierz
  • Odpowiedz
@tak-nie-wiem: @niewiempoco @rekinwpaski To właśnie Adobe jest skansenem bo do dziś ciężar interfejsu "rozwijanego" a włąściwie zamrożonego non stop od lat dosłownie 90, a powstał w 80. Absurdalnie drogi i co najlepsze - niestabilny xxxxD Nie wiem jak teraz ale dawniej wszyscy z grafiki skaczący na Maki mieli niezłe zderzenie z jakością tego softu bo tam działało to jeszcze gorzej.

@KochanekAdmina To jest koszt na stanowisko w Polsce w takich gunwofiremkach
  • Odpowiedz
@tak-nie-wiem: @niewiempoco @rekinwpaski To właśnie Adobe jest skansenem bo do dziś ciężar interfejsu "rozwijanego" a włąściwie zamrożonego non stop od lat dosłownie 90, a powstał w 80. Absurdalnie drogi i co najlepsze - niestabilny xxxxD Nie wiem jak teraz ale dawniej wszyscy z grafiki skaczący na Maki mieli niezłe zderzenie z jakością tego softu bo tam działało to jeszcze gorzej.


@Saeglopur: Ja wszystko rozumiem, sam żyję od czasów QuarkXPpess 3.33
  • Odpowiedz