Wpis z mikrobloga

@qew12: bo większość osób nie ma nawet stwierdzone bo nie są trzymani pod kloszem przez rodziców i muszą funkcjonować. Ja też nie mam stwierdzonej dysleksij chociaż mimo bardzo dobrego wykształcenia nie ogarniam ortografi oraz mylę p,b,g,q bo ojciec uważał że dysleksje się leczy pasem. Jak rodziców zabraknie i już nie będziesz mógł oskarkować to penie wtedy się ogarniesz i usamodzielnisz
  • Odpowiedz
  • 28
@walokid: no tak, bo leczenie be, tylko pasem człowiek się usamodzielni
kiedyś to nie było jakiś autyzmów tylko ludzie się jak człowiek wieszali
  • Odpowiedz
wychodzę z założenia że mniej zapłacę za myszke niż za leczenie potem nadgarstków


@qew12: Ja bym z takiego założenia wyszedł bardziej w kwestii porzadnego fotela bo jednak o kręgosłup też trzeba dbać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@qew12: no brzmi to okrutnie i głupio. We współczesnych czasach bezstresowego wychowania nie do pomyślenia. Ale to jednak Ty się boisz własnego cienia a ja prowadzę normalne życie (pewnie jesteśmy w podobnym wieku, ja rocznik 98). Także może niech Ci to da do myślenia. Co prawda autyzmu nie mam ale mam kolegów z autyzmem(poznanych na studiach zresztą). Mieszkają sami, zarabiają po 10-20k na czysto i mają znajomych. Tylko z różowymi im
  • Odpowiedz
  • 8
@walokid: rozumiem że mają formalnie diagnoze autyzmu? I jakieś zaburzenia do tego?
No fajnie że ty żyjesz normalnie, ale nie pomyślałeś że ja mogę mieć poważniejsze zaburzenia?
  • Odpowiedz
@supermano: wiem co to psychika bo miałem z nią problemy (głównie przez narkotyki). Dlatego denerwują mnie posty użalających się nad sobą płatków śniegu co nie potrafią się ogarnąć
  • Odpowiedz
I jakieś zaburzenia do tego


@qew12: Oprócz depresji, którą teraz ma każdy to nic mi więcej nie wiadomo

nie pomyślałeś że ja mogę mieć poważniejsze zaburzenia


@qew12: pomyślałem stąd moje pytanie z czego wynika Twoje #!$%@? . Bo widziałem Twoje filmy i jesteś normalny chłop
  • Odpowiedz
@qew12: ja mam logitecha lifta, ale nie wyobrażam sobie teraz powrotu do normalnej myszy. Na początku kupiłem jakiś tani nantec za 60 zl i się zakochałem w tych myszach.
  • Odpowiedz