Wpis z mikrobloga

Przydałoby się w końcu wymienić Mazde 3 1.6 105KM LPG.
Powoli się rozlatuje, ma 14 lat i 240k przebiegu, jak jej teraz nie sprzedam to potem może być problem puścić ją w rozsądnych pieniądzach.

Jakie auto byście polecali powiedzmy do 50k a jakie do 70k?
Na pewno chciałbym coś żywszego ale też żeby nie paliło dużo, bardzo ciężko byłoby mi zrezygnować z podgrzewanych siedzeń, dupa się przyzwyczaiła do luksusu.

Czy jest sens brać coś nowszego typu Hyundai Elantra 1.6 128KM z 2019 za 70k, czy patrzeć za czymś starszym a żywszym? Mam możliwość kupienia Seata Leona 1.4 FR 150KM, 1 właściciel 100k przebiegu, dbane jak o dziecko, tylko data produkcji -2014. 10 letni samochód za 50k, tam full opcja, oczywiście jak na seata ( ͡° ͜ʖ ͡°) z plusów niskie spalanie, z minusów to spalanie benzyny, a założenie instalacji LPG drogie w tych silnikach(ok 5-7k).
Help plz

#samochody #motoryzacja #mazda #seat #hyundai
  • 8
@m76859: zalezy ile jezdzisz, ale imho to do 70k nie kupisz nic spektakualrnie lepszego niz za 30...
Chyba ze na prowincji gawedz wyczuwa takie subtelne roznice "statusu"

Ze kupilbym avensis albo cos w tym stylu

Leona bym nie kupil bo jest niewygodny i maly

Wez sobie cos z LPG i tyle, po co od razu 70k wydwac
  • 0
@piwakk: co znaczy niewiele? Czy uwzględniasz moc? Z tego co patrzę to za te z silnikami o tej mocy (co najmniej 150KM) to kwestia dołożenia 15k do 2 lata młodszego albo 25-30k za 5 lat młodszego. Jakbym miał wydać 70k na auto to raczej bym nie pomyślał o Leonie xd uwzględniłem go tylko dlatego że mam możliwość zakupienia igły
@m76859: Niewiele, czyli około 10k. Uwzględniam. No to patrzysz na oferty, które wiszą i wiszą. To, że ktoś wystawia za 65k 16 rok to myślisz, że sprzedaje je? No nie :) A skąd wiem? Bo przez ostatni rok mam drugiego Leona, sprzedaje i widzę co jest w ogłoszeniach i jak idzie sprzedaż. Jestem też na grupie Leona. Realnie jesteś w stanie za 60k lub niewiele ponad 60k dorwać bez problemu 17/18