Wpis z mikrobloga

@majkel88 Chodzilo Ci chyba o korekty w poprzednich hossach, bo kiedy przyjdzie bessa to i ETFy nie pomogą, ale cen na poziomie kilkunastu tysięcy już raczej nie zobaczymy, żeby się obkupić przed kolejnym cyklem.
  • 0
Takich spadków jak były w poprzednich bessach już nie będzie

ludzie nie doceniają jak wiele ETFy zmieniają


@majkel88: @Jestem_robotem123: Chciałbym aby to działało tak prosto ale szczerze w to wątpię. ETFy zapewniają obecnie stały inflow ale jak długo to może potrwać? Nie spodziewam się już korekty o 50% w tym roku ale 20% z hakiem byłoby tu całkowicie zwyczajne. Po fazie wzrostów pewnie zobaczymy spadki od szczytów o ponad 50%.
@Bejro: nie stracę zysków, bo już wypłaciłem z duża górka. Mam już w krypto tylko kapitał który mogę wyzerować i jestem pewny ze zrobię nim jeszcze x2 spokojnie na samym ETH i BTC. O altach nie wspominam, ale w nie wejdę na poważnie jak będzie korekta z 50% przed halvingiem
@Bejro rynek nie działa w ten sposób jak ty piszesz. Nie ma czegoś takiego jak manipulacje wielorybów, To jest bzdurą na poziomie loży maosnkiej która steruje tym co się dzieje na świecie.

Po pierwsze, ilość BTC jaka posiada blackrok czy nawet Grayscale to jest kropla w morzu. Po drugie, etfami rzadzi klient detaliczny a nie fundusz. To klient trzyma fundusz za mordę I każe mu dokupywać BTC a fundusz ma go grzecznie