Wpis z mikrobloga

musze sie pochwalic moim projektem bo sie zajaralam. od kilku miesiecy pracuje sobie w wolnym czasie nad apka ktora probuje wytrenowac do tradingu na binance - tak dla funu. na poczatku nie bylo ciekawie bo sredni tygodniowy profit nie przekraczal zwykle 2%. ostatni miesiac za to to ok 10% tygodniowo. wiem ze w takim czasie shity rosna czesto i 1000% ale jaram sie tym wynikiem bo jedyne co robie to wplacam sianko na gielde i wlaczam aplikacje podpieta do mojego konta a wszystko dzieje sie samo. oczywiscie te 10% to pewnie wynik hossy ale przez ostatnie kilka miesiecy mialam zaledwie 3 weekendy w ktorych zanotowalam strate (w przedziale -1% do -3% wiec niewiele). apka na razie handluje tylko na shitach kilku shitach, btc i usdt. powoli mysle nad testami na wiekszej sumie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kryptowaluty #btc
  • 39
@Spojler22: zdaje sobie sprawe z tego. dlatego wciaz nad nia pracuje. ale na razie jest obiecujaco bo od pazdziernika 2023 zyskuje okolo 1%-2% tygodniowo. nie notuje strat a po ostatnich zmianach udalo mi sie to zwiekszysc profit (oczywiscie teraz mamy hosse wiec wiadomo). mam nadzieje ze sie uda i nie bede musiala juz pracowac. nawet przy zysku 5% na tydzien bede zadowolona.
@bella-baxter: pamiętaj, że takie apki działają do momentu aż przestają, każdy wskaźnik którym się posłużysz w pewnym momencie się wykrzaczy, tak została wymyślona giełda, nikt ma nie znać przyszłości, a wszelkie strategie działają tylko czasowo, zdążysz znaleźć działający algorytm a za chwile musisz szukać innego bo poprzdni się deaktualizuje, koniec końców i tak trzeba siedzieć przy kompie, ale fajnie że probujesz
nadaje się to czego akurat inni nie używają. W pierwszych latach naszej giełdy to nawet pisząc kilka ifow można było nieźle zarabiać xd


@ZdeformowanyKreciRyj: niby tak ale model ktory sam sie trenuje dostosowuje sie do aktualnego trendu na relacji btc/shity a takie ify nadaja sie tylko wtedy kiedy rynek sie nie zmienia. plus podoba mi sie to ze nie wiem w sumie co sie dzieje a bot sobie dziala i mi
@ZasilaczKomputerowy: niby tak. ale pamietaj ze taki model to nie prosty algorytm ktory jest niezmienny. to dosc elastyczna "apka" ktora sie uczy tego co sie dzieje w danej chwili i analizuje zaleznosci w czasie rzeczywistym i robi to szybciej niz czlowiek. jesli czlowiek moze zarabiac to tym bardziej dobrze wytrenowany algorytm.