Wpis z mikrobloga

nie strasz niepotrzebnie, bo przy gruczolaku


@Saprofit: @Kasahara to może mnie oszukali na teście/rezonansie, bo wyszło z nich, że mam i poziom prolaktyny na poziomie 40 ¯\(ツ)/¯ z reguły są to dużo wyższe wyniki, ale bywają też przy niskich

@Suplement_Diety tak jak mówiłem, to brzmi źle - przy takim wyniku jeśli jest (a większa szansa, że pewnie nie ma i to może jakiś przewlekły stres itp rzeczy) to jest mikro -
  • Odpowiedz
@krzysiek944: zwykła koincydencja, po prostu zaczął się tworzyć gruczolak, który nie daje jeszcze objawów, ale takie wyniki zwykle świadczą o jakichś innych, pomniejszych problemach, czy wspominanej niewłaściwej higienie badania
  • Odpowiedz
@Saprofit @krzysiek944 @Kasahara higiena badania była zachowana aż nadto- odpuściłem siłownię, odpoczynek też był odpowiedni, leków żadnych nie przyjmuje.
Generalnie jak tak poczytałem o nadwyżce prolaktyny to faktycznie może trwać to już dość długo - generalnie obniżony nastrój, libido i ogólnie brak „motywacji” towarzyszył mi od zawsze ale nie zwracałem na to uwagi bo uważałem, że ten typ tak ma po prostu.
Jeśli chodzi o inne parametry to estro w środku widełek
  • Odpowiedz