Wpis z mikrobloga

Chciałbym sprostować jedną rzecz. Powiedzialem ze moja była nie zyje bo ludzie nie chcieli dac mi spokoju i chcieli danych, a ja nie chciałem zadnych samosadow i dodatkowych problemow bo anony z neta by zaczely komus grozic. Wszystko inne się zgadza. Jeśli czujecie się oszukani to anuluję zrzutkę i dostaniecie pieniądze. Mam depresje i jeste w fatalnym stanie, ciężko znoszę te tłumaczenia się, wolałem skłamac dla spokoju. Przepraszam.
  • 14
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: dobra kolego, to wrzuć jakiś dowód typu opis sprawy z wyroku, czy jakieś wezwanie do sądu, cokolwiek - bo trochę osób się zrzuciło i oczekujemy potwierdzenia, że nie jesteśmy frajerami.
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: wpłaciłem, bo pamiętałem tę sprawę sprzed kilku miesięcy. Trochę się zmartwiłem tymi red flagami i tematem, że to może być bait itd.
Pogrzebałem na twoim profilu i widzę, że prowadzisz też kanał na YT od dłuższego czasu ze swoją twarzą itd. Czyli w sumie nie jesteś jakimś anonimem itd. To mnie trochę uspokaja, że to jednak nie było (prawdopodobnie) oszustwo.
Życzę w takim razie powodzenia i doradzam, żebyś jednak spróbował
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: nie no stary, nie ma co się przejmować. To nic osobistego, dajemy ci pieniądze na pomoc w życiu to oczekujemy jednak pewnego stopnia pewności, że to nie bardzo dobrze wykminiony rzut na kasę. Ludzie są podejrzliwi i trzeba to zrozumieć.

+ za zdjęcie. Dorzuć do głównego tematu.
  • Odpowiedz
@ziemniaczor: tylko jak mam udowodnić bezdomności? Przemoc w rodzinie? Już ktoś mi zarzucił że screeny zostały podrobione. Jak miałbym to zrobić, nie wiem. Na prawdę babcie w telefonie mam zapisaną dyktator. Jeszcze mi ludzie pisali że specjalnie piszę tak żeby trafiało do wykopków. A ja piszę normalnie. Oszukałem tylko z byłą, cała reszta się zgadza, pomowien byłą masa na mój temat od lat.
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: ludziom bardziej chodzi o konkretny dowód, że ta cała sprawa się odbyła i dadzą Ci spokój. Jak nie dasz dowodu, że sprawa się odbyła to sam to jakoś wyjaśnij czy cokolwiek. Ludzie pomyśleli, że cała ta Twoja historia to wymysł, więc udowodnij, że tak nie jest. Jak są gdzieś w papierach dane wrażliwe to je wytnij w paintcie
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: ja mówię o dokumencie z sądu, że rozprawa się odbyła i jak był wyrok to dostałeś jakiś dokument. Prezentujesz historię, która miała swoją konkluzję w sądzie - wrzuć zdjęcie wyroku i szafa gra. Przecież żaden poważny człowiek nie chce żebyś udowadniał pomówienia, przemoc i ciężkie życie czy coś tam innego.

Jak piszesz, że oszukałeś z byłą to masz na myśli kłamstwo na temat jej śmierci a nie jej istnienie jak
  • Odpowiedz