Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu #medycyna #ziobro

Zero wstawił ckliwe swoje zdjecie ze szpitala. Trochę dziwnie się je ogląda, wiedząc że podobno przeszedł operacji wycięcia części przełyku i żołądka. No ale może zdjęcie zrobiono przed samym zabiegiem albo zabieg wykonano technika nieinwazyjną... nie znam się na tym.
Ale mimo wszystko, dużo zdrowia ministrze Zero! Przyda ci się ono na zeznania w prokuraturze (σ ͜ʖσ)

Kempes - #polityka #bekazpisu #medycyna #ziobro

Zero wstawił ckliwe swoje zdjecie ze...

źródło: temp_file7797746399606993677

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kempes: laparoskopowo teraz robią takie operacje. Widać wejścia na żołądku (masz od 3 do 5) i na przełyku dwa. Zdrowia dla pana Ziobry, by miał siłę odsiedzieć 25 lat w zakładzie karnym.
  • Odpowiedz
@Kempes: @Lethaliity czyżby miał tracheostomię? Karma bywa okrutna. Słyszałam w którymś podcaście, że Ziobro chodził od lekarza do lekarza, bo nie wierzył w diagnozę i stracił na to dużo cennego czasu. A potem miał problem ze znalezieniem chętnych do jego leczenia, bo nikt o zdrowych zmysłach nie podejmie się leczenia tak ciężkiego przypadku, wiedząc co #!$%@?ł zero z rodziną.

Ciekawe czy to jego histeryczne wystąpienie będzie ostatnim i z tego zostanie
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: rzetelnych dziennikarzy z tv republika? Pokaż mi jakieś rzetelne źródło które potwierdziło chorobę ZZ, wciskasz ludziom tutaj kity jak zero, chłop tyle przekrętów narobił, tylu ludzi zniszczył, od dawna był na to przygotowany, nagle po przegranych wyborach dostaje raka, takie bajki to tylko łyknie zagorzały pisiorek
  • Odpowiedz
@PyjaSlamsAtak:

rzetelnych dziennikarzy z tv republika


Od kiedy w tv republika pracują dziennikarzy i to jeszcze rzetelni? Masz dziwne standardy, nie dziwi to u zielonki. Miałam na myśli choćby Radosława Grucę, Andrzeja Stankiewicza czy Renatę Grochal.

wciskasz ludziom tutaj kity jak zero


Ale gdzie ja cokolwiek wciskam? Zielonka, puknij się w pusty łeb i przestań się tak rzucać. Jedyną osobą nakręcającą cokolwiek, jesteś ty. Masz prawo wierzyć w co chcesz, podobnie
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: a czemu twoim zdaniem określenie "ckliwe" jest tutaj nieprawidłowe? Zgodnie ze słownikiem można go tu użyć, chcąc napisać że wrzucił zdjęcie mające wzbudzić litość.

taki, który łatwo się wzrusza, jest przesadnie sentymentalny, także ten, który wywołuje wzruszenie, 2. mdły, zbyt słodki – w odniesieniu do zapachu.

Przykłady użycia:

To miał być film akcji, a okazał się ckliwym romansem, który wyłączyłem w połowie.


https://www.ortograf.pl/slownik/ckliwy
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: tylko ze facet na stole operacyjnym czy w szpitalu nie ma nic wspolnego z ckliwoscia.
To zdjecie bylo by ckliwe jakby kolo jego lozka siedzial jego ulubiony golden czy labrador wpatrujacy sie w swojego pana, albo jego dziecko ktore z ufnoscia oczekuje powrotu swojego ojca do domu.
Ale to tutaj nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
To jest jeden z tych ludzi, którym może i nie życzy się śmierci (bo to jednak chyba nie po ludzku), ale którego po prostu wcale nie szkoda. Tyle ile ten człowiek zrobił złego to jest jakiś obłęd, że może nie doczekać życia za kratami :(
  • Odpowiedz
@Kempes przecież nic mu nie dolega. A podobno miał już chemię dostawać to dlaczego niby ma włosy. Wygląda normalnie tylko podłączony do aparatury.
Dawaj Zero wstawiaj. Tylko się zesraleś. Czas na twoje zeznania. Czego się boisz?
  • Odpowiedz
@SzalonyOgorek: na pewno Stan wyjątkowy i Podejrzani politycy, ale które dokładnie to niestety Ci nie powiem, bo ja to oglądam co tydzień. Na pewno zaraz po wyborach, jak się pojawiło info o jego chorobie. I potem parę razy w Dtanie wyjatkowym mówili, że to nie jest ucieczka od odpowiedzialności tylko prawdziwa choroba. Renata Grochal ze Stanu wyjątkowego ma najlepsze dojścia, bo pisała książkę o Ziobro.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: co ty #!$%@?... xD Dyskutejemy o prawidłowości zastosowania słowa "ckliwy", a ty zaczynasz pajacować i mnie atakować za coś, ciężko powiedzieć za co. Masz ty rozum i godność człowieka? Czy po prostu skończyły ci się argumenty, więc postanowiłeś się ośmieszyć?
  • Odpowiedz