Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nemayu: ja to zrozumiałam, że ona przepchnęła się z piąchą dalej w głąb :P mamy różnicę w odbiorze tekstu, anatomię znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie jestem wtórnym analfabetą, tylko tekst jest ordynarny, obrzydliwy, a ja tu zerkam na moment jednym okiem, a w międzyczasie ratuję mdłego przed upadkiem, bo zaczyna mi się na meblach podciągać, wybiera te mniej stabilne :P
@martwyplod: Może za mało świńskich porodów widziałeś? Może o to właśnie chodziło, że niby cisza, ale co jakiś czas głośny kwik z trzewi? Ewentualnie jakkolwiek to sobie czytający wyobrazi, bo to przenośnia tylko.
Nemayu - @martwyplod: Może za mało świńskich porodów widziałeś? Może o to właśnie cho...
ja to zrozumiałam, że ona przepchnęła się z piąchą dalej w głąb :P mamy różnicę w odbiorze tekstu


@moll: Ta różnica polega na tam, że czytasz źle, bo odczytujesz coś czego w tekście nie ma, a napisane jest jednoznacznie.

Jasno jest napisane, że napiera i dalej się nie da.

Czytasz byle jak, ale nie przeszkadza ci to kierować obelg, które nie mają związku z rzeczywistością - w tym cały problem.
Opis
@OCIEBATON dziwnie się na to patrzy gdy porównam sobie do tego co aktualnie czytam (Demon Copperhead)

To już nawet harlequiny które czytałam za gówniarza były bardziej ambitne i mniej obrzydliwe xd