Wpis z mikrobloga

  • 228
@dxy32 czekaj... Czy Oni właśnie upublicznili jej nazwisko? xD
I to jeszcze jakiś "mecenas" się pod tym podpisał? Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 198
@Tyrande zajęło mi kilka sekund by odnaleźć jej prywatny profil na facebooku po jej nazwisku i od razu potwierdzić, że to dokładnie ta sama osoba. No #!$%@?. Narazili dziewczynę na prywatne nękanie i naruszenie jej dobrego imienia. I to rzekomo jeszcze jakiś prawnik ochoczo to napisał w oświadczeniu firmowym, a nie on bezpośrednio. Jaki klient, taki "mecenas".
  • Odpowiedz
  • 72
@Akira pewnie ten "mecenas" nawet nie istnieje, chyba że w głowie Dariuszka. Jakoś nie chce mi się wierzyć, by prawdziwy prawnik wydał oświadczenie podpisując się własnym nazwiskiem na stronie z opiniami na temat pracodawców, nie dbając o jakąkolwiek ochronę danych.
  • Odpowiedz
  • 102
@dxy32: Mam nadzieję że Pani Nina i jej mecenas wszystko sobie zbierają i czekają aż druga strona wytoczy proces xD Chyba że sami to zrobią, wystarczy tylko czekać skoro typ sam się podkłada. Zaiste pysznie się to ogląda :D
  • Odpowiedz
@dxy32: Chuia jej zrobią, oni będą mieli więcej problemów za sam ten wpis. Chciał tylko upublicznić dobrze imię i nazwisko Niny. Dlatego podał je aż 4-ry razy pośród tego lania wody o niczym. xD
Nina ma chętnych do obrony prawników pro bono. Jeśli zechce zasadzić dariuszowi prawniczego gonga to ma możliwości.
  • Odpowiedz
@dxy32: Janusz ma na prawnika ale żeby kobiecie zaplacic dniowke to wielka łaska i ból dupy. Teraz to umie powolywac sie na prawo. Skad sie takie buce bioro..
  • Odpowiedz
btw jaki adwokat wrzuca wezwanie na goworku?xDDD

Prawdopodobnie to ten kretyn Darjanusz skopiował wezwanie które mu przygotował adwokat i przekleił na profil publiczny firmy na goworkxDDD

J A
P I E R D O L E
X D
  • Odpowiedz