Wpis z mikrobloga

Green out strawberry strong +

Słuchajcie dziwna akcja, brałem green outa strawberry 3 razy za każdym razem 10 ml (dopiero zacząłem się w to bawić dlatego 10 ml) za 1 razem weszło jak złoto, dokładnie tak jak chciałem, za 2 i 3 dziwnie, zawroty głowy, zmęczenie, otumanienie meeeeeega zamuła i natychmiastowa chęć spania, ktoś wie dlaczego może tak być?

Spodobało mi się za 1 razem i myślałem że będę stałym klientem a tu taka niemiła niespodzianka, dodam że za każdym razem byłem najedzony (jak tu niektórzy pisali) i byłem po pracy

Na produkcie jest napisane że trzeba przechowywać w lodówce po otwarciu, ja tego nie przeczytałem i stało w szafce przez tydzień dopóki ponownie nie spróbowałem, ktoś coś? Jakieś rady?

#greenout #dutchtherapy #narkotykizawszespoko
  • 17
  • Odpowiedz
@bajabongo897:

za 1 razem weszło jak złoto, dokładnie tak jak chciałem


Czyli jak?

za 2 i 3 dziwnie, zawroty głowy, zmęczenie, otumanienie meeeeeega zamuła i natychmiastowa chęć spania, ktoś wie dlaczego może tak być?


Imo tak powinno wejść. Albo za dużo wypiłeś ew nie wymieszałeś dokładnie przed użyciem
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem ale ogólnie trochę lipa, bo za 1 razem było zajebiście, spróbuje jeszcze ze dwa razy i zobaczymy co sie stanie i jak wejdzie, jak macie jakieś pomysły dlaczego mogło się tak stać to piszcie będę wdzięczny
  • Odpowiedz
wszystkie te pozytywne i negatywne działania później to placebo
nie ma #!$%@? abyś cokolwiek poczul po 10ml bo to nie są dawki psychoaktywne
  • Odpowiedz
@dzikop: placebo to wciaz dzialanie. byl przykład chłopa co chcial przedawkować leki i zejść z tego świata ale wziął placebo a i tak stała mu się krzywda w organizmie.
  • Odpowiedz
@dzikop: napisalem ze od około 25ml zaczyna sie dawka ktora juz mozna nazwac działaniem a nie ze pociora. przy takiej dawce to wciaz granica jest cienka miedzy placebo a faktycznym działaniem substancji
  • Odpowiedz
przy takiej dawce to wciaz granica jest cienka miedzy placebo a faktycznym działaniem substancji


@placzek: no to widzisz, tu sie ni #!$%@? nie zgodze. widocznie kazdy ma inny leb. i wiem nawet jak to jest #!$%@? wiadro wiem jak dziala joint lufka itp.
  • Odpowiedz