Wpis z mikrobloga

Miasto powiatowe wszystkich ofert pracy:22
O dwie ciekawe oferty, wyślę cv
Na jedną ofertę aplikowało 100 osób.
aha
Na pewno odpiszą, prawda? Prawda?

Jak Chuop z fobią społeczną i depresją na zadupiu ma się ogarnąć? Jedyne wyjście to nogami do przodu.
#przegryw #neet #depresja
DoktorNauk - Miasto powiatowe wszystkich ofert pracy:22
O dwie ciekawe oferty, wyślę ...

źródło: aha

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: az sprawdziłem z ciekawości, u mnie powiatowe 80 km odległości od najbliższego wojewódzkiego, ofert pracy 155, w promieniu 5 km już prawie 300.
Większość to gownoroboty u mnie ale nie chce mi się wierzyć że masz 22 oferty pracy w mieście powiatowym.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: a no może, w sumie policja i nauczyciele to też budżetówka a ja pomyślałem tylko o urzędnikach, jak znam place w lokalnym urzędzie to tam szału nie ma.
A co do nauczycielek to u mnie najczęściej z tego co pamiętam albo miały bogatych mężów i to nauczycielstwo to było bardziej hobby niż praca albo wcale na jakieś dobrze sytuowane nie wyglądały.
No ale ja skończyłem szkołe już ponad 10 lat
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Trzeba #!$%@?ć z tych zadupii i robić na jakiegoś np. Niemca. Polska to jednak całkowity kraj nie dożycia dla spierdona, ja w pracy nie mogłem słuchać tych #!$%@? januszy, aż chciało się wziąć AR-15 i zrobić z nich ser szwajcarski.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: dlatego zawsze kisne jak slysze teksty "ja wole kupic mieszkanie 60-70m2 w miescie powiatowym za 650k, super oferta, nie bede placil 1,2mln za podobny metraz w warszawie"
  • Odpowiedz
budżetówka jako dobrze płatna praca zapewniająca stabilność finansową? Przecież w takim urzędzie trudno ponad 4k na ręke mieć.

Odpowiedz


@ZielonaOdnowa: Jak mieszkasz w jakiejś małej wiosce, to takie 4000 zł na umowie o pracę za pracę w urzędzie w normalnych godzinach to by się 90% takiej wioski dało pokroić.
  • Odpowiedz
dlatego zawsze kisne jak slysze teksty "ja wole kupic mieszkanie 60-70m2 w miescie powiatowym za 650k, super oferta, nie bede placil 1,2mln za podobny metraz w warszawie"


@eskejper: złoty środek dla gołodupców z klasy niższej-średniej - przedmieścia. A btw. takie metraże w takich cenach to były w Katowicach na bk2% xD.
  • Odpowiedz
@Krs90: ja mieszkam na wsi 400 mieszkańców i raczej za 4k to nikt by się do roboty nie palił niewiadomo jak.
U mnie w urzędzie gminy większość zarabia może 3-4 stówki ponad najniższa, te 4k to jacyś specjaliści itp.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Jak wysyłałem CV na ofertę na LinkedIn to pokazywało, że aż 300 osób aplikuje a jakoś mnie przyjęli ¯\(ツ)/¯ Ludzie wysyłają to CV masowo a potem pewnie ponad 80% nawet wymagań nie spełnia wiec nie ma co się przejmować, że teoretycznie duża konkurencja.
  • Odpowiedz
@12lat25cm ta czterobrygadówka to nie do końca robota 7 dni w tygodniu. Pracując w ten sposób masz dużo więcej wolnego. Oczywiście jak wypada zmiana to pracujesz świątek piątek czy niedziela..
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: o jezu jakie #!$%@?, mój ziomek co składał #!$%@? meble, fizol, właśnie znalazł robotę na infolinii banku w pełni zdalnie... #!$%@? żadnych wymagań nie mieli. Możesz se mieszkać na tej swojej #!$%@? wsi...
Tylko #!$%@? trzeba chcieć, a wam się nic nie chce.
  • Odpowiedz