Wpis z mikrobloga

Bardzo dobry, temat bo z jednej strony mamy prawobrzeże, które chce być w Szczecinie (nawet maja filie Urzędu Miasta Szczecin) a z drugiej strony jest patologia z warszewa, która też chce do Szczecina a tego to ani Szczecin ani Police nie chcą. Trzeba uważać.
  • Odpowiedz
@moniuszki: te osiedle to dramat, patologia deweloperska, patologia parkingowa, patologia komunikacyjna, patologia krajobrazowa.
Jakość wykonania budynków mizerna, brak miejsc parkingowych, brak chodników bo teraz są parkingami, wąskie uliczki bo po pół auta wystaje z każdej strony z chodnikowego parkingu, żeby dojechać do miasta bez przesiadki nie ma szans wiec dojazd do centrum to dobre 30 minut i to pewnie przy odrobinie szczęścia. Nie wiem jak przedszkola i szkoły ale pewnie taki
  • Odpowiedz
@wolny_obszar_celny: ostatnio się interesowałam w sumie tą częścią miasta i zrobiłam rundkę po nowych inwestycjach i generalnie uważam że miasto dało dupy wyprzedając losowe działki pod zab.wielorodzinną. Z jednego osiedla do drugiego mimo tego że jest to kilometr nie da się dojechać tylko trzeba robić kółko 5km bo brak drogi. Także się zgadzam. I wszystko klasycznie po patodewelopersku na ścisk bez garaży podziemnych.
Jeśli chodzi o szkoły to właśnie mnie zainteresował
  • Odpowiedz
@moniuszki: Kiedyś jakiś deweloper tam się reklamował, że sprzedaje mieszkania z panoramą na Szczecin, piękny widok etc.
Ludzie pokupowali budynek oddany i jeb drugi etap ten sam slogan i centralnie przed tym pierwszym w minimalnej dozwolonej prawem odległości chyba tak trzy etapy sprzedali( ͡º ͜ʖ͡º)

Tam ciągle budują więc za parę lat to pól godziny ludzie będą wyjeżdżali z samego osiedla.
Szkoła fajnie ale do żłobka
  • Odpowiedz
@wolny_obszar_celny: Tak prawy brzeg mnie kusi, ale mało tam się buduje nowych osiedli, generalnie na spokojnie się rozglądam, trochę mi zajmie znalezienie idealnego lokum bo ja generalnie lubię mieć wszystko pod nosem + mam sporo rzeczy = garaż w okolicy to must have xD
  • Odpowiedz