Wpis z mikrobloga

@gnomol: Ale co to za grafy pod tezę? Co przedstawione jest na osi Y? Procent nigdy nieżonatych, a na osi X lata. A jaki podpis? "Celibat wśród mężczyzn".

To, że się nie żenili nie znaczy, że byli incelami, i to jeszcze w wieku 45-55 lat. Kogo mordował Kuba Rozpruwacz (prawdopodobnie p0lak)? Dziwki. Te same dziwki które obsługiwały nieżonatych mężczyzn.
via Android
  • 0
@JustTheDude Obsługiwały też żonatych i co z tego? Po drugie tylko tak da się coś wyciągnąć jeżeli gościu w wieku 45 lat nie miał żony, to prawdopodobnie nie miał powodzenia. A procent jednak coś tam wskazuje jaki to ogół społeczeństwa dotyczy.
@gnomol: Ale to nie twierdzi nic takiego, tylko z grubej rury: "Celibat wśród mężczyzn..."
A na osiach staruchy między 45-55 lat bez żony kiedykolwiek. Mogli ruchać na potęgę, mogło być ich promil społeczeństwo, a nie mieć żony z tysiąca powodów, ale myk, dla naszych potrzeb uznajmy ich za inceli.

Skomplikowany temat spłycone do maksimum, a potem zdziwko, że nikt nie bierze tego na poważnie.

Wszędzie "prawdopodobnie", "może", "zapewne", "raczej", "na chłopski
@gnomol: Ale ja nie mam problemu z samymi danymi. Tylko sposób w jaki są przedstawione. Jestem niemal pewien, że naukowcy z Cambridge utworzyli te wykresy, a jakiś incwel dodał napisik "Celibacy" na górze.