Wpis z mikrobloga

Będzie. Co im spermiarz mieszkający z mamusią zapewni? Komplementy w komentarzach na facebooku?


@Nick_Login: Nie będzie huku, kobiety są singielkami z własnej woli (jest az taki nadmiar facetow na rynku do 50 roku zycia).

Do 2030 roku 45% pracujących kobiet w wieku od 25 do 44 lat w USA będzie samotna. Tak wynika z badań Morgan Stanley. W Polsce można zaobserwować podobny trend. Co to znaczy dla gospodarki i społecznej struktury?
@przegryw162cm: #!$%@?. One w podświadomości mają zakodowane rozmnażanie, rodzenie gówniaków, zajmowanie się rodziną. W PODŚWIADOMOŚCI. Nawet jak świadomie decydują się nie mieć dziecka, to będzie im to na bani siedzieć. Zresztą niejedna zmieniła zdanie, gdy jej wszystkie znajome porobiły gówniaki. Jedyne co ja przewiduję, to wzrost alkoholizmu wśród kobiet. One są wyzwolone, gdy są jeszcze w pełni funkcjonalne, ale menopauza je fizycznie kastruje. I dotknie to każdą, łącznie z Lewandowską, Sanah
@przegryw162cm: dokładnie tak, one celują w 5% top mężczyzn to wiadomo, że nie wszystkie są w stanie znaleźć faceta
Natomiast faceci będą coraz to bardziej zdesperowani i coraz to bardziej dojeni (tu jest opcja mega dobrych zarobkow dzięki AI na spermiarzach)
Nawet jak świadomie decydują się nie mieć dziecka, to będzie im to na bani siedzieć


@Nick_Login: moze bedzie, ale beda to zagluszac alkoholem, serialami, kotem/pieskiem i wibratorem. Piszesz, jakby tylko kobiety cierpialy psychicznie z tego powodu a zobacz, ile jest samobojstw facetow. https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/psychika/news-mezczyzni-8-razy-czesciej-popelniaja-samobojstwo-niz-kobiety,nId,5487966#crp_state=1
@Nick_Login: nie będzie żadnego huku xd one dalej będą sobie normalnie żyć, podróżować, chodzić na imprezy i mieć kolejne „situantionship”. Wiadomo, że to nie to samo co mieć super faceta do związku, ale będą woleć to niż brać jakiegoś wolnego Anona po 30, prawdziwy problem to za paręnaście lat będzie, ale z morzem samotnych facetów bez żadnego celu w życiu przez co będą popadać w nałogi.
@Eugeniusz_Zua: ja już nie mam celu -
Finansowo jestem ustawiony i właściwie nie wiem co dalej ?
Rozwijać mi się nie chce bo po co ?
Podróżować samotnie też nie bo tylko będę łapał większy dol
Jedynie siłownia mi pomaga w samopoczuciu
Właściwie to nie wiem co dalej , siedzę na tym tinderze I modlę się o cud xD
"facetow jest po prostu zbyt duzo"
@Maxior99 to jedno, ale facet to tylko dawca nasienia, źródło utrzymania rodziny i rozrywki. W sytuacji, gdy kobiety są finansowo niezależne, a spermę możesz dostać w każdym sklepie ze spermą to po co kobiety mają się wiązać z kimkolwiek? Rozrywkę zapewni wibrator lub weekendowa znajomość z jakimś mokabe. Takie podejście do życia ma teraz 3/4 znajomych kobiet 25-35...
Mam podobnie, ja szukam dziewczyny o wyglądzie modelki do sponsoringu jakis wyjazd czasami. Przez ostatnie 7 lat trafiła się jedna ale była bardzo ładna. Sponsoring to jedyne wyjście, za darmo nic nie znajdziesz.