Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale jestem z siebie dumny po półtora roku ze 120 kg zjechałem na 80kg i to bez jakichś diet jadłem to co lubię może troszke zdrowiej tylko że w mniejszych ilościach i bardzo dużo ruchu zapytacie czy schudłem zdrowo ? #!$%@? wie ale na pewno teraz czuje sie w ciul lepiej niż wtedy gdy byłem betoniarą ( ͡º ͜ʖ͡º) pozdrawiam i życzę miłego dnia #chwalesie #dieta
  • 34
@leeaxe zauważasz, ale nie szukasz naukowych powodów, tylko zakładasz, że kobiety są leniwe. Więc w skrócie wyjaśnię ci, dlaczego tak jest. Po pierwsze, po ćwiczeniach kobietom spada poziom hormonu sytości, wzrasta poziom hormonu głodu. U mężczyzny tak nie jest. Po drugie, ciało kobiety jest zaprojektowane do trzymania rezerw tłuszczu na okres rozrodczy, teraz jest regulacja ilości bombelków mocno, ale organizm nie rozumie i walczy. Dodatkowo mężczyźni mają naturalnie większa masę mięśniową, która
via Android
  • 1
Aa i do wszystkich bo zapomniałem tego napisać,całkowicie zrezygnowałem z alkoholu,wczesniej co weekend szły browary w ilościach 8-10 ( ͡º ͜ʖ͡º)