Wpis z mikrobloga

Nie każdy chce się z tymi rzeczami utożsamiać i w jakimś stopniu stąd te wory pokutne na młodych dupeczkach. Rozumiem, każdemu wolno nosić się jak chce, choć również rozumiem ból dupy mężczyzn, bo nie mogą sobie pooglądać kolezanek albo małolat na chodniku. Plus jest taki, że moda przemija ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WyuArtykyu: Wszystko git, ale jednak nogawek sobie nie skróciły, aby pasowały, więc to jednoznacznie wskazuje
Wykopkowi nigdy nie dogodzisz:

laska ubiera obcisłe spodnie i pokazuje dupe? SEKSUALIZACJA
Laska ubiera luźne ubrania, które nie pokazują jej ciała? KLOSZARD

i tak to się kończy kółko #!$%@?. Zrozumcie, nikt się nie ubiera dla was. Dziwnym trafem zawsze najwięcej do powiedzenia o czyimś wyglądzie mają ludzie, którzy się ubierają jak totalni NPC
@kamillosbombos: Ale to chyba jest typowy przykład na nie wyrażenie siebie, skoro większość ubiera się tak samo. Za moich czasów modne były leginsy i wszystkie łaziły w leginsach, teraz jest moda na bezdomnego i wszystkie tak wyglądają. Gdzie tu jest wyrażenie swojej osobowości, jeśli mamy do czynienia z kopiuj wklej?
@czykoniemnieslysza it's over dla chuopa, sam zacząłem jakieś 2-3 lata temu mniej więcej w podobnym stylu się ubierać - kanciaste proste spodnie, głównie premium basic t-shirt - ale u mnie to było spowodowane wytworzeniem swojego stylu kompatybilnego z moją filozofią, która polega na prostocie i zachowaniu geometrii..

Ledwo się nacieszyłem, a już trendy mnie dogoniły ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja ten
@czykoniemnieslysza: Gdyby laska się tak ubrała kiedy ja chodziłem do liceum (lata 90-te) to spotkałaby się z takim ostracyzmem, że szukałaby liceum w innym województwie (wtedy nie było powiatów). A odpowiadając na pytanie - laski się tak ubierają bo słabi są młodzi mężczyźni - i tak znajdą się typy, które będą za nimi chodzić.
uważam ten trend za bardzo ciekawy.


@kamillosbombos: powrót do natury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typowe różnice między samicami i samcami:
U licznych gatunków ptaków reguła jest podobna jak w przypadku pawia. Samiec jest zazwyczaj większy, kolorowo upierzony i charakteryzuje się, na przykład, dużym kolorowym dziobem, grzebieniem lub fałdem podgardzielowym. Samica z kolei jest często mniejszych rozmiarów, jej upierzenie jest na ogół matowe i mniej rzuca się w