Wpis z mikrobloga

@Deba: nie zrozumiałeś, ładowanie nogami roweru spełnia powyższe wymagania. Tylko elektryk dodaje zbędna wagę, lepiej rower ładuje się nogami jak jest lekki
  • Odpowiedz
@Deba: no ale że co, spędzisz parę godzin na orlenie żeby naładować baterie? Futureisnowoldman.jpg xD
Nikt Ci nie udostępni 230v przy obecnych cenach prądu. Wyobraź sobie że przyjeżdża 10 dzbanów i każdy sobie ładuje przez noc akumulatory.
  • Odpowiedz
  • 0
@Deba przy bardziej popularnych trasach coraz częściej są dostępne miejsca do lądowania elektryków. Dużo tego pradu brakuje? Bo są możliwości żeby dodać druga mbiejsza baterie, albo obecną zastąpić większą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GrubyKociol no słucham jakie to są obecnie ceny pradu, bo koszt takiego ładowania jest niski. Znam taryfy, znam przepisy, wiem ile płacą inni i co składa się na cenę. "Przez noc" XD Namiot sobie rozbije przy dystrybutorze :D Myślę o doładowaniu ~30 minutowym a przy okazji WC i coś do zjedzenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@melba nieopłaca mi się zakup dodatkowej baterii. Myślę tylko o doładowaniu przy okazji przerwy na WC i jedzenie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Deba ale podczas takiej przerwy za wiele nie naładujesz. No chyba że masz jakąś turbo szybką ładowarkę. Jak masz baterie 500Wh I ładowarkę 4A, to do 50% ładujesz prawie 2h. 100% to już 4,5h
  • Odpowiedz
  • 1
@Deba no to tak, nawet jeśli pozwolą naładować (gniazdka zazwyczaj sa ) to IMO szkoda sensu.
Albo planuj wycieczki tak, żeby pradu starczyło, albo zainwestuj w dodatkowe Wh.
  • Odpowiedz
  • 3
@mati1990 Mati kiedyś: kiedy moja przyszła różowa nie da rady za mną nadążyć kupimy elektryka.
Mati dzisiaj: wyrzuć to gówno.

Kurtyna ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wycu91: zawsze twierdziłem że różowa musi mieć prawdziwą szose... raz czy 2 mirki próbowali mnie przekonać że żadna nie dorówna.
no i co opowi, różowa ma elektryka i teraz móżdży jak go naładować w trasie albo się ograniczać trasę bo elektryk nie daje rady.
Wiedziałem od początku że to się nie nada natrasy 300+
  • Odpowiedz
  • 1
@mati1990 móżdży, móżdży i wymóżdży. Spędzą czas razem i będzie fajnie.

A Ty się teraz nadajesz na trasę 300+? I czy kiedykolwiek jeszcze się nadasz?
  • Odpowiedz
@Wycu91: oby tylko ta nadzieja mi została, po #!$%@? komu takie życie co nie można zrobić 300+
nawet różowej nie można szukać, z domu wyjść #!$%@? taka wegetacja. Nie mam pojęcia jak ludzie chcą tak żyć
  • Odpowiedz
@Wycu91: nawet nie biorę czegoś takiego pod uwagę, kolejny weekend ciepło i można byłoby pośmigać coś więcej ale muszę marnować czas przed serialami i filmami, jak pomyślę że miałbym tak #!$%@? do końca życia wegetować no chyba #!$%@? nie
  • Odpowiedz
  • 1
@AbaddonLincoln

szosę eklektyczną swojej Ukochanej kiedyś na bank sprawię, szkoda tylko, że jak za zboże za to xD


Nie mów Matiemu ( ͡º ͜ʖ͡º)

ja pewnie też. Ale przyda się raczej bliżej emerytury ;)
Teraz przydałaby się możliwość wzięcia urlopu w szkole i wyjazd na tydzień do Hiszpanii na rower :D
  • Odpowiedz