Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 2
@Chio_: kiedyś robiłem z banknotów samolociki i rzucałem nimi w domu to różowa się #!$%@?ła i powiedziała, że jestem #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moonman: No dobra trzech jeszcze w miarę normalnych ale pozostałych sześciu wygląda jak gówno wysrane z dupy, Więc stereotyp zapuszczonego, brzydkiego programisty nie wziął się znikąd. Tak wygląda większość z Was. No i takie są fakty. Ale wyparcie niektórych z Was jest bardzo silne.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@4mmc-enjoyer: Ale największy problem w tym jakie programiści mają wyparcie. Wyglądają #!$%@?, nie dbają o siebie, no dobra nie każdy to lubi, niektórzy czują się lepiej w takim "stylu" ale zaklinanie rzeczywistości i pisanie tak jak niektórzy o tym że to są stereotypy i programiści dbają o siebie to jest potężne wyparcie i z tego jest właśnie największa beka. Coś jak komentarz poniżej.
Saddam_Husajn - @4mmc-enjoyer: Ale największy problem w tym jakie programiści mają wy...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
To na prawdę na helpdesku ludzie zarabiali minimalną + 500zl, a każdy pachnący, ładnie ubrany, dla mnie to jest #!$%@?. Serio tego nie rozumiem


@4mmc-enjoyer: Coz, kazdy ma swoje priorytety i swoje fobie. Nie jest to jakies niezwykle ze ludzie atutami zewnetrznymi prubuja rekompensowac inne problemy, np finansowe
  • Odpowiedz
Jest różnica między wyrzucaniem kasy w błoto na przesadnie drogie ciuchy, a taką podstawą jak umycie się...
To u sprzątaczek nie widziałem przetłuszczonych włosów, a u programistów tak - to jest lekka przesada.
@Majkel2008: @JayCube
  • Odpowiedz