Wpis z mikrobloga

K 30 Wrocław

Zgłoszenie ed02c6a5f538318f z dnia 2024-03-17 19:37:52

Imię: K
Wiek: 30
Miejscowość: Wrocław

Kim jestem?
Zawodowo - nic ciekawego. Klikam w excela w dosyć generycznej pracy biurowej. Prywatnie - przede wszystkim typowy geek, domator z powołania. Jeśli marzy Ci się grecki bóg, który zabierze Cię w niezapomnianą podróż dookoła świata, to obawiam się że nie jestem w stanie pomóc. Zdecydowanie preferuję spokój, rutynę i stabilność. Rozumiem ludzi, którzy muszą brać udział w wiecznym wyścigu szczurów i ambicje wylewają im sie wszystkimi otworami, ale to nie dla mnie. Wolę książki, seriale i gierki w domowym zaciszu. Zdecydowanie bardziej jara mnie wyjście do escape roomu czy na planszówki od szalonej imprezy na ekskluzywnym jachcie, gdzie szampan leje się litrami. Nie znaczy to, że nie lubię towarzystwa innych osób - wręcz przeciwnie. Po prostu mój introwertyzm sprawia, że trochę szybciej zużywają mi się baterie odpowiedzialne za interakcję z innymi i trochę częściej muszę je ładować.

Wygląd
Takie mocne 6/10. 182/82, domyślnie planuję jeszcze zrzucić kilka kilogramów. Sylwetka ewidentnie nieplażowa. Do tego włosy za ramiona i okulary. Jeśli chodzi o ubiór, to raczej trampki, casualowe koszule i dżinsy niż garnitury czy gonienie za modą.

Zainteresowania
Jeśli nie trawisz planszówek, to raczej się nie dogadamy. To zdecydowanie moja zajawka numer jeden. Do tego klasycznie, czyli: wypady do kina, maratonowanie seriali, czytanie książek, granie w gry. Nigdy nie odmówię wyjścia do escape roomu, tak samo jak nigdy nie odmówię wyjścia do nowo otwartej knajpy z nieznanym mi jedzeniem. Tak naprawdę to mógłbym tu skopiować część z punktu "kim jestem". Jeśli udało Ci się dotrwać do tego momentu, to już pewnie dobrze wiesz że mając do wyboru leżenie cały dzień na plaży, wypad do baru i wyskoczenie na jakiś konwent fantastyczny, wybiorę to ostatnie.

Czego oczekuję?
Szukam kogoś, kto podziela mój sposób myślenia i ma podobne spojrzenie na świat. Osoby otwartej, tolerancyjnej i tak samo jak ja naiwnie wierzącej, że nie każdy nieznajomy którego spotykamy chcę naszej krzywdy. Kogoś o podobnym kręgu zainteresowań. Nie wierzę w relację z ludźmi, gdzie nie ma żadnych wspólnych punktów zaczepienia. Jasne, nie da się zgrać stuprocentowo i zawsze każdy potrzebuje odpoczynku, ale jednak sposoby na wspólne spędzanie czasu, to podstawa. Wygląd jest dla mnie zdecydowanie na końcu listy priorytetów. Jeśli dogadujemy się pod innymi względami, to krzywy nos czy nadwaga absolutnie nie robią mi różnicy.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
To zależy od drugiej połówki. Nie mam w głowie obrazu "dnia/randki idealnej". Najważniejszy jest fakt, żebyśmy oboje czuli się z tym komfortowo i mieli z tego frajdę. Bez komunikacji nie ma relacji. Są dni, kiedy człowiek ma ochotę wstać o 7, wysprzątać pół mieszkania, potem polecieć na miasto, do knajpki, wieczorem zachaczyć o teatr i zakończyć to wszystko spacerem po parku. Są też takie, gdzie jedynymi atrakcjami są dresy, pizza i kanapa. Można też skoczyć na weekend do innego miasta i zrobić sobie maraton zwiedzania. Wszystkie opcje brzmią równie dobrze.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - kościelny odpada, cywilny jak najbardziej
Papierosy - nie palę
Alkohol - nie piję, ale nie przeszkadza mi picie innych. Pod warunkiem, że pić potrafią.
Dzieci to temat otwarty.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywroclaw #mirekszukamirabelki
  • 4
  • Odpowiedz
182/82, domyślnie planuję jeszcze zrzucić kilka kilogramów


@MirekSzukaZony: Przy 82 kg i tym wzroście to właściwie jesteś na granicy nadwagi więc czy jak wiem czy taka tragedia? Chyba ze różowe stały się strasznie wybredne?
No i Dionizos też był bogiem ;))
  • Odpowiedz
via MirekSzukaZony v3
  • 1
@severh

Nie mam pojęcia, ale nie chodzi tu o wybredność. Bardziej o komfort w swoim własnym ciele. Po poprzednim związku zostało kilka kilogramów więcej niż bym chciał. No i zdrowsze odżywanie plus trochę ruchu raczej nie zaszkodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz