Wpis z mikrobloga

#famemma O co chodzi z tym jechaniem po Buddzie? Zawsze jak pisałem że to farmazon i śliski typ to kazdy mnie tu jechać, a nagle widzę pełno postów że ludziom się oczy otworzyły i wyśmiewanie że ktoś mu wierzył. WTF

#budda #yt
  • 5
  • Odpowiedz
@zanzi bo jak mówisz niewygodne rzeczy na temat ulubieńca większości to jesteś zawistny ( ͜͡ʖ ͡€) klasyka gatunku, ale przecież taki content dobry robi xD
  • Odpowiedz
  • 31
@synbialasa: właśnie zawsze te spuszczanie się nad zajebistością ogarniania żyica przez Budde. A on sam na mnie bardzo negatywne wrażenie wywarł od pierwszego pamiętnego wywiadu w Maluchu. Taki cwaniaczek z kompleksami który ma hopla na punkcie kasy i robi wszystko żeby poazać jak to od gówiarza zarabiał cieżkie pieniądze dzięki swojemu ogarnianiu życia xd
  • Odpowiedz
@zanzi Paru fanatyków Buddy atakowało krytykę. I tak na wykopie była wyspa, gdzie można było się wypowiedzieć, bo FB, Twitter czy Komenty na YT to zjadali na miejscu, bo przecież dobry człowiek
  • Odpowiedz
@zanzi mnie się nie podobał nigdy jego sposób bycia i prowadzenia tych materiałów, nie umiem powiedzieć co konkretnie. Nie potrafię natomiast zrozumieć skąd wzięło się u niego tyle fanatyków i co ludzi do niego ciągnie bo uważam, że na polskiej jak i zagranicznej scenie YT jest MASA dużo bardziej wartościowych kanałów o tej tematyce. Te jego „mocne rzeczy” które wrzuca są dla mnie po prostu luksusowym wsiurzeniem i obnoszeniem się pieniędzmi bez
  • Odpowiedz