Wpis z mikrobloga

@kiniaitomek dobra robota i plus za wywiad z boxdelem bez Boxdela, pogonienie talerzyka jak chciał wrócić do wspólnych programów i wczorajszy materiał.

Jednak coś mnie ciekawi, tutaj tak krytykujesz blokowanie materiałów, płacenie za milczenie itp. Tak to demonizujesz i robisz z siebie takiego krystalicznego ale teraz cofnijmy się do jesieni/zimy 2022.

Nagłośniłem wtedy sprawę twojego sklepu, temat podłapał @shredded aka Barankiep i wrzucił na swój kanał film. Film zacząłeś blokować i finalnie został zablokowany w Polsce. Co ciekawe w komentarzach padł temat twojej przeszłości i co robiłeś w rodzinnym mieście. Udało mi się złapać kontakt z kimś od tych komentarzy. Ze względu na prywatne sprawy i, że wykopowe śledztwa robię hobbystycznie miałem małą przerwę w kontakcie z tą osobą. Według wiadomości od tej osoby, zapłaciłeś za ciszę i nie chciał mówić nic więcej. Ty natomiast jakiś czas później decydujesz się na spowiedź i bohatersko opowiadasz o swojej kryminalnej przeszłości.

Masz swoje momenty w ostatnich miesiącach, jednak jeśli rozliczasz innych, może warto odnieść się do identycznych zarzutów w twoim kierunku. Pewnie olejesz temat ale może dzięki temu wpisowi więcej ludzi zacznie naciskać na ten temat.

#famemma #primemma #budda #mgp #yt #youtube #internet #polska
GoodGuyChucky93 - @kiniaitomek dobra robota i plus za wywiad z boxdelem bez Boxdela, ...

źródło: IMG_7556

Pobierz
  • 1