Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedługo będę urządzać swoje nowe, małe #mieszkanie.

1. Czy mogę zamontować jakieś przesuwane ścianki/ekrany, które pozwolą mi w estetyczny sposób przedzielać pokój o powierzchni 20 mkw na 2 lub 3 części, gdy tylko będę tego potrzebować (np. gdybym musiał wyodrębnić sobie małe home office od sypialni i/lub przestrzeń dla gościa)? Jaki model polecacie/jaki wybrać?

2. Jak - przy możliwie niskim koszcie - upewnić się, że stylistyka całego mieszkania będzie spójna, a wykończenie wysokiej jakości? Marzy mi się połączenie minimalizmu, jasnych odcieni, ciepłego ambientowego oświetlenia i natury (w postaci roślin, ale łatwych do utrzymania w czystości - nie np. pnącego się bluszczu).

#mieszkania #architektura #wnetrze #wnetrza #mieszkajzwykopem #design #meble



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedługo będę urządzać swoje nowe, małe #mies...
  • 5
@mirko_anonim
1. To już lepiej parawan. Jeszcze nie masz nic oprócz gdybania co by było, a chcesz robić taką dużą ingerencję. 20m na 3 to będzie małe ciasne gówno, jakkolwiek byś nie kreślił na planach, a to wszystko będzie wisiało na ścianach i suficie cały czas.
2. Pinterest. Albo poszukać na jakimś fiver kogoś do wizki, a następnie samemu w leroyach jak to poskładać.
1. Strefy w małej przestrzeni lepiej wyznaczać np. regałem i mniejszym strefowym dywanem niż czymś co całkiem podzieli przestrzeń i przy tym ograniczy dostęp do światła. W ostateczności lamele albo jakiś stylowy parawan.

2. Poszukaj sobie przykładów z tymi słowami kluczami + 'design': biophilic, organic modern, japandi, warm minimalism, mid-century modern, scandi. Poczytaj o tych stylach i weź sobie z nich te zasady, które Ci się podobają i się ich trzymaj.
2